Problemy Pisara z windą
Odpowiedz do tematu

:
na ipadzie i iphonie śmiga aż miło :mrgreen:

:
Pisar nie prowokuj mnie bym wyciągnął z szafy mojego starego Maca G-4 na którym forum śmiga :)

Blaz
[Usunięty]
:
Pisar, po rozmowie z nadwornym informatykiem doszliśmy do takiego wniosku:

Może być tak, że Twoja przeglądarka nie obsługuje czegoś w CMSie (silniku). Problem może się pojawiać na wszystkich forach tego typu jak nasz (czyli phpBB by Przemo). Znajdź jakieś forum na tym silniku i zobacz czy występuje taki sam problem jak wtedy, gdy oglądasz nasze forum. Jeżeli tak się dzieje, to mamy niekompatybilność przeglądarki z silnikiem.

Jeżeli nie i problem występuje tylko na naszym forum, to masz jakiś problem w komputerze.

:
Spoko Blaz...na 100% o tym poinformuję. Jak dla mnie to co napisałes jest bardzo logiczne.

Fazi: jabłuszko wymiata w 99%...jedynie ten 1% to CW : )

Ostatnio zmieniony przez pisar 2011-06-03, 17:41, w całości zmieniany 1 raz
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
Cieszę się, że po trzech dniach zainteresował Cię ciąg dalszy. :mrgreen:

:
Nie ma czasu nie ma czasu coś ostatnio.
A temat interesuje, spokojna głowa.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Degustatorr Noir
[Usunięty]
:
Ja działam na Chrome i nie zamula wcale. Wcześniej - gdy używałem Firefoksa, bywało różnie.

:
Uzywam firefoxa na ubuntu 11.04 i jest gancyk ; )
Pisar: sprobuj odswiezyc silnik (ctrl+W) ;)

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Janek, nie pomaga. Wszysko śmiga jak rakieta do czasu zalogowania się...po zalogowaniu chodzi tragicznie (przeglądarka FF). Na Safari smiga jak trzeba.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
No to tylko format c: :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Patrzyłeś na inne fora z takim silnikiem, jak radziliśmy?

:
Nie znam innych...chyba, ze jaieś znasz to daj linke.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
Pisar... No to po co odświeżasz temat jeśli nawet nie spróbowałeś zastosować się do naszej prośby?

Był sobie chłopek roztropek. Modlił się codziennie do Boga, żeby ten pomógł mu wygrać w Totolotka. I modli się, i modli się. I nadal nic nie wygrał. W końcu zezłościł się, zaczął kląć. Wtedy Bóg z góry mu szepnął: "Józiek, ja ci mogę pomóc wygrać, ale ty zagraj!"

Daję Ci tą przypowiastkę pod rozwagę. :twisted:

:
Może chce do melepet podanie złożyć w ten sposób :-) :?:

:
Blaz, gdybyś nie zauważył to odświeżył Janek.
A ja żyję nie tylko życiem tego forum więc nie wszytko muszę w turbo tempie robić.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.