Jest OK
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Przecie szczyl wyżył...

J.

Arek
[Usunięty]
:
to co, zawsze znajdzie się powód żeby postawić krzyż :mrgreen:

:
Toż pisałem - w miejscu cudu zawsze musi być kapliczka. Sąsiad miał "cud" na działce i nie pozwolił kapliczki wymurować, to mu samochod podpalili.

J.

:
Jacek., Żarujesz?

Z upadków z okna: sąsiadka, piętro wyżej (ja wtedy mieszkałem na 8) po suto zakrapianej libacji, postanowiła skończyć swój żywot wyskakując z okna. Udało jej się.

:
Jacek. napisał/a:
Toż pisałem - w miejscu cudu zawsze musi być kapliczka. Sąsiad miał "cud" na działce i nie pozwolił kapliczki wymurować, to mu samochod podpalili.

J.


I bardzo dobrze tak przechtuchowi jednemu :P Teraz będzie wiedział kto jest władzia w Bolandzie :twisted:

:
Santino napisał/a:
Jacek., Żarujesz?


Nie.

Cytat:
Z upadków z okna: sąsiadka, piętro wyżej (ja wtedy mieszkałem na 8) po suto zakrapianej libacji, postanowiła skończyć swój żywot wyskakując z okna. Udało jej się.


Cóż, skaczą ludziska - z jakichś powodów to popularne. U nas lokalna kronika osiedlowa jest dość bogata.

Przed wielu laty pracował u nas gość - nadwrażliwy typ,maltretowany przez żonę i corki. Wyskoczył z 4 piętra przecisnąwszy się przez lufcik w WC - żeby żony nie budzić.

Kilka lat temu przy Grójeckiej samobójca dodatkowo trafił przechodnia. Ów zmarł następnego dnia w szpitalu.
Wcześniej z tego samego bloku człowiek skakał z balkonu uciekając przed pożarem. Exitus.

U znajomych żony ich sym wyskoczył we własne urodziny; rodzice siedzieli przy kawce ze znajomymi, a syn pożegnał kolegów i skoczył. Rodzice dowiedzieli się o tym od policji.

A przed ca pięciu laty przeszła fala samobójców kolejowych - wychodzili na tory i czekali. Dwóch lub trzech podłączyło się do producew trakcyjnych.

J.

maciek
[Usunięty]
:
no to faktycznie temat do opisywania w "...jest OK". :shock: :wink:

EDYTA:



:mrgreen: :mrgreen: :twisted:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-05-18, 08:58, w całości zmieniany 2 razy
:
Jest OK. Pan listonosz przyniósł był taki bilet:

i się pojedzie na koncert starych dziadów.

maciek
[Usunięty]
:
wilbury napisał/a:
Jest OK. Pan listonosz przyniósł był taki bilet:
[url=http://img33.imagesh...81w.jpg]Obrazek[/URL]
i się pojedzie na koncert starych dziadów.



... najpierw zapewne wjadą na scenę respiratory... :wink:

:
Mogą być i respiratory, byle dobrze grały.

maciek
[Usunięty]
:
wilbury napisał/a:
Mogą być i respiratory, byle dobrze grały.


+1. ;)

Woytec60
[Usunięty]
:
wilbury napisał/a:
Jest OK. Pan listonosz przyniósł był taki bilet:
[url=http://img33.imagesh...81w.jpg]Obrazek[/URL]
i się pojedzie na koncert starych dziadów.


To oni jeszcze grają?
Poza "lipcowym porankiem" to nuudaa...

Czino
[Usunięty]
:
Jest OK bo dostałem zwrot kasy za walniętego MQJ'ta-genialne podejście do klienta, pierwszy raz się z czymś takim spotałem ;)

:
oby nie ostatni

:
@Czino
To będziesz miał bazę ;) .

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.