Zegarek forumowy edycja 2010 - wersja SVEDOSA i ALAMO
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Svedos napisał/a:
Zabiorę do Zgierza egzemplarz testowy

Niech żałują Ci, których nie będzie :mrgreen:

:
ok, świetnie ale mnie chodziło raczej o egzemplarze tarcz przetestowane przez półgłówków z Hameryki (chyba...) - źle się wcześniej wysłowilem

Skate or die!
:
Dać trochę luzu to zaspamują kilka stron :shock: :shock: :shock: Ale sie działo! O ja pierdu!!! W przyszłości wnukom będziemy opowiadać! Historia lepsza niz ta z zegarkiem ojca Bruce'a Willice'a z Pulp Fiction :lol: :lol: :lol:


wahin napisał/a:
Klamra ŚWIETNA :mrgreen:

PS. To na drugiej półkuli jest jakaś druga Polska? :P


No przecia MADAGASKAR! :mrgreen:

:
prezesso79 napisał/a:
ok, świetnie ale mnie chodziło raczej o egzemplarze tarcz przetestowane przez półgłówków z Hameryki (chyba...) - źle się wcześniej wysłowilem


Nie wiem czy je załączyli.
Za to mam informację z fabryki, że tarcze im się spodobały, i że złożyli zamówienie na swoje nie czekając na ich próbki :lol: - to całkiem dobra rekomendacja dla jakości naszych :twisted: :mrgreen:

:
ciekawe tylko czy te co zamówili będą takie jakie wcześniej projektowali czy pzl-kowe skoro im się tak bardzo spodobały ? :twisted: oby nie skończyło się jak z fifty FIVE fathomsem

Skate or die!
:
Ten producent nie przyjął by takiego zlecania, tutaj jesteśmy akurat spokojni.

A mówiąc o egzemplarzu testowym, miałem na myśli pierwotny egzemplarz na jakim testowaliśmy tarcze wskazówki i dekle które były zrobione w Polsce a z których montowania zrezygnowaliśmy, bo jak wszystko dobrze pójdzie to obok niego zaprezentujemy końcową, kompletną wersję PZL.

To będzie tak dla porównania.

:
Sam się zastanów nad prawdopodobieństwem takiego obrotu sprawy :twisted:
Projekt jest tak hermetyczny, że poszczególny jego element nic nikomu nie da. A poszczególne elementy całości powstały nie tylko w różnych krajach, ale na różnych kontynentach ...

:
Aronus napisał/a:
Svedos napisał/a:
Zabiorę do Zgierza egzemplarz testowy

Niech żałują Ci, których nie będzie :mrgreen:
:oops: :oops: :cry: :cry:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Svedos napisał/a:
Ten producent nie przyjął by takiego zlecania, tutaj jesteśmy akurat spokojni.

A mówiąc o egzemplarzu testowym, miałem na myśli pierwotny egzemplarz na jakim testowaliśmy tarcze wskazówki i dekle które były zrobione w Polsce a z których montowania zrezygnowaliśmy, bo jak wszystko dobrze pójdzie to obok niego zaprezentujemy końcową, kompletną wersję PZL.

To będzie tak dla porównania.


super! będzie można się przekonać o ile lepszego wyboru dokonaliście (liczę, na to że w rzeczywistości nowa wersja zmiecie starą, sądząc po fotkach detali)

Skate or die!
:
Cytat:
Niech żałują Ci, których nie będzie

Dobrze im tak ;-)

:
Santino napisał/a:
Cytat:
Niech żałują Ci, których nie będzie

Dobrze im tak ;-)

Dobrze mi tak, że nie będę, dobrze mi tak.

:
a mi nie dobrze :evil:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Santino napisał/a:
Cytat:
Niech żałują Ci, których nie będzie

Dobrze im tak ;-)


Wrrrr :evil: :evil: :evil:

Ciękiedyśdrapnę...
:wink:

J.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.