Fotografia( bez makro)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
W niedzielę byłem na zawodach pływackich z moimi córkami. Basen na Namysłowskiej w Warszawie.
Była okazja do przetestowania nowego aparatu.
Poniżej kilka fotek z tej imprezy.
Niestety zdjęcia nie są najlepszej jakości, co tylko świadczy o tym ile się muszę jeszcze nauczyć...






Na trzecim torze moja młodsza córka, Kasia. Bez sukcesów tym razem. Na tych zawodach płynęła gościnnie, z dziewczynkami starszymi o 2 lata.
Ostatnia nie była :)




Magda, moja najstarsza córka na drugim torze.





Madzia dopłynęła grzbietem i dowolnym na trzecim miejscu. Co prawda były tylko cztery zawodniczki w tym roczniku, ale wszystkie równo płynęły i walka była zacięta do ostatnich metrów.


" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
No i gratulacje dla córki :-) !

:
Brawo, dobrze że dzieciakom się chce coś robić.

:
Svedos napisał/a:
Brawo, dobrze że dzieciakom się chce coś robić.


Dzieciakom się chce, ale ojcu już nie bardzo ;) .

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:


:wink:

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Phelpsa żadnego to tam nie widzę, ale w dzisiejszym świecie się chwali że młodym się chce, a starym polecam bo pływanie jest najlepszym ogólnorozwojowym sportem :wink:

A jaked-a trzeba młodej sprawić :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Denikleus 2011-05-10, 11:33, w całości zmieniany 1 raz
perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
Pływactwo moja dziedzina , jako wychowanek szkoły sportowej , byłem w reprezentacji .
Gratulacje dla córek

:
Taki widoczek od kilku dni przy Wałach Chrobrego :




Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-05-10, 18:57, w całości zmieniany 1 raz
:
Te korwety - czy to nie Nanuszki?

J.

:
Ta jest.
555 Gejzer i 560 Zyb', obie z BałtFlota.

:
Wyglądają na nieźle utrzymane.

J.

:
Wyglądały naprawdę nieźle. Zresztą jak się ogląda ich okręty, to widać stała poprawę stanu.

:
A nasze dwie jałmużne sterty calowych śrubek nadal zdobią Oksywie? Jeszcze parę lat, a odniosą uszkodzenia bojowe jak ostatnio Błyskawica: wzmożona korozja od strony nabreża i widmo palnika :)

J.

:
To może i lepiej, niż jakby je miano notorycznie "doprowadzać do stanu wartości bojowej" płacąc bajońskie sumy 'półcalowym' specjalistom :lol:

:
ALAMO napisał/a:
Taki widoczek od kilku dni przy Wałach Chrobrego :



Fajne puszki do cygar :mrgreen: :mrgreen:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.