Magrette VS N.B. Yaeger
Odpowiedz do tematu

: Magrette VS N.B. Yaeger
Srzedać Magrette i kupić Yaegera (model ze zdjęcia) czy zostawić Magrette i nie kupować Yaegara :?:
Jest jeszcze trzecia opcja - zostawić Magrette i kupić Yaegera, ale w tej sytuacji musiałbym znaleźć sponsora. Chętnych do sponsoringu zapraszam na PW :mrgreen:




СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Tylko i wyłacznie trzecia opcja , a co do sponsoringu jak bys był długo noga blądynką to była by szansa a tak przykro mi nie pomoge :wink:

:
opcja nr 3, jak szaleć to szaleć :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Sprzedaj i kup tego Yaegera. Przeca widać że ci strasznie przypasował.

:
Yaeger fajny jest, kup a jak będziesz sprzedawał Magrette to daj znać na pw :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
pele944 napisał/a:
Sprzedaj i kup tego Yaegera. Przeca widać że ci strasznie przypasował.


+1. Magrette puść do ludzi. :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Karol, tylko jest problem. Martin Braun odpisał mi, że nie ma niestety żadnego NOSa do sprzedania i że wszystko można dostać na wtórnym rynku. Podstawowy model kosztuje w tej chwili około 500 dolarów, a chrono 1500 dolarów. Jeśli w ogóle się pojawiają, bo znikają po kilku minutach. Są po prostu w cenie i niestety taniej nie będzie. :cry:

:
ja bym sprzedał i kupił margette maoryskę! ten yaeger jakiś taki techno za bardzo... no ale nazwisko producenta mnie się podoba

Skate or die!
:
Szkoda Margeritki , ale jak tak bardzo pasuje Ci ten Jeger to nie pozostaje nic jak pozbyć się Margeritki

Czino
[Usunięty]
:
Zostaw margaretkę bo świetna jest i wybierz opcję 3 ;)

:
Magreta świetna ale Y kładzie ją na łopatki i ja bym zmienił.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
dla mnie magretka jest fajniejsza - ma charakter, yaeger za bardzo na "seiko-casio-kwarca" wyglada :roll:

maciek
[Usunięty]
:
misinek napisał/a:
.... yaeger za bardzo na "seiko-casio-kwarca" wyglada :roll:


w sumie to masz trochę racji... :wink: Chyba jednak Karol musisz znaleźć sponsora... :mrgreen: :twisted:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-04-29, 11:56, w całości zmieniany 1 raz
sagvartok
[Usunięty]
:
matyr napisał/a:
misinek napisał/a:
.... yaeger za bardzo na "seiko-casio-kwarca" wyglada :roll:


w sumie to masz trochę racji... :wink: Chyba jednak Karol musisz znaleźć sponsora... :mrgreen: :twisted:


Zgadzam się. Jakbym miał margaretkę, to bym się z nią nie rozwiódł, a poszukał innej alternatywy do puszczenia do ludzi.

:
Smoku - nie sprzedawaj Magretki, chyba, że chcesz Robertowi radość sprawić - to sprzedaj, ale za granicę ;-)

A Yeagera trzeba robić homarka!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.