Motyw radzieckich zegarków na koszulce
Odpowiedz do tematu

:
Dostałem właśnie odpowiedź, że bez problemu zrobią koszulki z takim motywem więc możemy ruszać z tematem...o ile będzie chętnych na 50szt.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Poszłem obok.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2011-04-19, 20:00, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zinajda wal do wątku obok : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
A czy przy okazji może byśmy spróbowali czerwonoarmistę jeszcze co? Przynajmniej listę zrobić i zobaczyć czy 50 sztuk by było. Bo to chyba najgłówniejszy warunek?

FORZA Robert!
RK WRT
:
Możemy zrobic od razu dwie koszulki, a co nam szkodzi. Ja jestem na tak. Hurtowo. W końcu lato idzie więc koszulek nigdy dość...

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Możemy zrobic od razu dwie koszulki, a co nam szkodzi. Ja jestem na tak. Hurtowo. W końcu lato idzie więc koszulek nigdy dość...

i to jest bardzo słuszna koncepcja :grin:

:
Jestem za a nawet przeciw :mrgreen:

:
Na wszelki wypadek poproszę Piotra, żeby przygotował w corelu również krasnoarmiejca.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zinajda napisał/a:
Na wszelki wypadek poproszę Piotra, żeby przygotował w corelu również krasnoarmiejca.

Nawet jak się nie zbierze 50 osób to ja poproszę o ten rysunek, bo jak pisałem są firmy na allegro, u których można zrobić pojedyncze koszulki i podejrzewam, że nie będę odosobniony, bo projekt świetny :shock:

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2011-04-20, 13:36, w całości zmieniany 2 razy
:
Ja też bym poprosił. Tworząc ten temat, w zamyśle miałem motyw radziecki na koszulce. Całość ewoluowała w zupełnie innym kierunku.

Ostatnio zmieniony przez Buczo 2011-04-20, 15:39, w całości zmieniany 1 raz
:
A co z tymi projektami z pierwszej strony wątku ?


Zapraszam na bloga z kolekcją moich starych zegarków.
www.mechanicznezegarki.pl lub www.starezegarki.blogspot.com
:
Buczo napisał/a:
Ja też bym poprosił. Tworząc ten temat, w zamyśle miałem motyw radziecki na koszulce. Całość ewoluowała w zupełnie innym kierunku.


ja też Piotrek Poproszę radziecki motyw :
pomyslownik napisał/a:





Ostatnio zmieniony przez GrzecH 2011-04-20, 23:14, w całości zmieniany 1 raz
:
Ale tu jest napisane po angliczańsku: "Człowiek radziecki obserwuje kochanka". Również "Soviet watch lover" choć poprawne językowo nie brzmi dobrze, kojarząc się z homoerotyzmem wobec radzieckich wartowników.
Może by jakoś inaczej, np. "Pobieda is it" (Pobieda to jest to), parafrazując Osiecką i Coca-Colę.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2011-04-21, 10:51, w całości zmieniany 6 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.