Pomoc w wyborze potrzebna.
Odpowiedz do tematu

:
Co powiesz na to?












: Re: Pomoc w wyborze potrzebna.
...też bym przyjął, tylko jak to to świeci?



Blaz napisał:
- Mocna lub bardzo mocna luminowa.






EDIT:...to Spinner mnie w trąbę zrobił, wcześniej świecących zdjęć nie było :P



a tak na marginesie, na ile to są realne "świecące" zdjęcia?

:
To jest podobno nowosc....



Superlume 44mm luminor style case black dial with white numberals watch



Zwracam uwagę na pierwsze słowo... :)

Blaz
[Usunięty]
:
Ofertę getat mam oblukaną. :wink: Problem w tym, że mając Wodołaza stwierdziłem, że ten typ koperty mi nie odpowiada...

Maxio: oni niedawno wprowadzili tą tarczę superluminową. Tak, to realne zdjęcia. Według tekstów na wus naprawdę tak mocno świeci. :wink:

:
Blaz napisał:
Maxio: oni niedawno wprowadzili tą tarczę superluminową. Tak, to realne zdjęcia. Według tekstów na wus naprawdę tak mocno świeci. :wink:


...a to przepraszam :) .



Blaz napisał:
Problem w tym, że mając Wodołaza stwierdziłem, że ten typ koperty mi nie odpowiada...


...ale ten luminorstyle zupełnie inaczej leży na łapce.

:
Spinner napisał:
Co powiesz na to?





Wielka zaleta: w ogóle nie czuje się tego na ręku.



J.

Blaz
[Usunięty]
:
Naprawdę Maxio? Myślałem, że one są identyko...

:
Blaz napisał:
Naprawdę Maxio? Myślałem, że one są identyko...




...oj bo mu ten tego przyłożę :twisted:





Się Pan nie nabija z biednego żuczka :evil: "0" />

:
No to cieżko bedzie... :)

Blaz
[Usunięty]
:
Maxio, to było bez podtekstów. :wink: Myślałem po prostu, że koperta Wodołaza i koperta Luminora jest zrobiona identycznie. :wink: Miałem w ręku tylko Wodołaza po prostu. :wink:

:
Miałeś idealny zegarek O&W spełania waszystkie warunki , oprócz ceny i trochę wymiar za duzy , ale cienki płaski i mechanik , świetnie świeci ..

:
Blaz napisał:
Maxio, to było bez podtekstów. :wink: Myślałem po prostu, że koperta Wodołaza i koperta Luminora jest zrobiona identycznie. :wink: Miałem w ręku tylko Wodołaza po prostu. :wink:




...spoko maroko, luzik guzik, ja tylko tak o :twisted:



...miałem na łapce Wodołaza i niebieskiego homara Spinnera i stąd to przeświadczenie, że mimo swej "identyczności" to lepiej leży China :) , chyba, że niebieski Spinnera różni sie od tej nowości co ją pokazał :wink:

:
Koperta Wodołaza i koperta Luminora są prawie identyczne, różnice są tak niewielkie że można powiedzieć że to jest to samo, w Vodolazie brak tylko osłony koronki.

:
Nie wiem co Co tam nie pasuje.... Jeszcze z paskami bys sie spełnił jak sądzę:)) Nie tak jak w pewnych... hmmm ... diverach:-P

:
...poczekaj do spotkania, tam sobie przymierzysz i wszystko sie wyjaśni :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.