Olimpiada 1980
Odpowiedz do tematu

:
Czyli ewolucja o smokach wbrew pozorom nie zapomniała? Co stulecie trudniej się ich pozbyć :twisted:

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Z olimpijskich mam taką:


:
Stasiu gratki bardzo ciekawy zegarek

:
Świetna lodóweczka :-)

:
Panowie, temat świetny - pytanie do posiadaczy i znawców - jak widze z okazji olimpiady trochę tych zegarków trzaśnięto - pytanie: Czy istnieje jakiś katalog/spis/referencja żeby tak naprawdę wiedzieć co wyszło? I tak są rzadkie, ale jak patrzę to co i rusz jakiś nowy model.

Stasiu - za sławę to skok przez kozła i w piach od skoku w dal, ew. połam się przez płotki - rzadka sztuka, grrrr... :grin:

:
pomyslownik napisał/a:
Panowie, temat świetny - pytanie do posiadaczy i znawców - jak widze z okazji olimpiady trochę tych zegarków trzaśnięto - pytanie: Czy istnieje jakiś katalog/spis/referencja żeby tak naprawdę wiedzieć co wyszło? I tak są rzadkie, ale jak patrzę to co i rusz jakiś nowy model.


Nie spotkałem się z takim opracowaniem.
Biorąc pod uwagę, że różne marki robiły zegarki okolicznościowe z okazji olimpiady wątpię, żeby coś takiego istniało. Dlatego też założyłem ten wątek, aby zebrać jak najwięcej okolicznościowych modeli.

:
No właśnie, może coś się uporządkuje, wiemy mniej więcej jakie marki, do tego jakie odmiany np. czerwona, brązowa, zielona tarcza - myślę że opracowanie było by unikatowe

:


Już był , ale niech tam.

:
O ty w mordeczkę, dwatch - piękny stan, mniód malynka !

:
Była, ale nie w takim stanie ;)
Piękniasta :)

:
dwatch napisał/a:
[url=http://images8.fotos...f5a.jpg]Obrazek[/URL]

Już był , ale niech tam.

Ten zegarek ma wszystko to co lubię :shock:
Świetny jest

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2011-03-23, 21:55, w całości zmieniany 1 raz
:
Rakieta pierwsza klasa :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Poluję na podobną (w podobnym stanie), ale bez rezultatów :cry:
Szczerze zazdroszczę.

:
Ten zegarek leżał w pudełku kilkanaście lat a używany był może przez rok bo potem dostałem Casio z 7 melodyjkami .... ach to były czasy :lol:

:
Piękna ta Rakieta! Rzadko pokazują się w takim stanie :)

Ну, погоди! :wkurzony:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.