Ewolucja postępuje i ludzie robią się więksi :)
Odpowiedz do tematu

:
Kobiety.
Kobiety mają bardzo dobre predyspozycje na pilotów.

Zresztą, kobiety na wiele innych predyspozycji, np. do zadań terrorystycznych :-)

:
Cytat:

Przecietny wzrost na poludniu byl wtedy okolo 1.50-1.55m, w Skandynawii 1.76m.


Patrząc od czasów rycerstwa -wtedy chyba 150cm to była średnia i z wiekami ta średnia rośnie cały czas.W tym programie doliczyli sie że 2040r(+/-) dojdzie do 2 metrów z kawałkiem-średnia czyli.

:
strix napisał/a:
dlatego najwieksza wydolnosc i najlepsze predyspozycje do latania szybkimi maszynami wojskowymi maja stosunkowo niscy piloci. Wsyocy gorzej znoasza duze przeciazenia - wlasnie ze wzledu na droge jaka pokonuje krew z organu do organu :wink:

s.


A ja całe życie myślałem, że to przez ciasnotę w kokpicie :)
Podobnie chyba jest z F1. Kubica wprawdzie jest wysoki, ale duża liczba znanych kierowców nie ma więcej niż 175cm?!
Można też wysnuć teorię, że niscy piłkarze, są znacznie lepsi od swoich wyższych kolegów. Bo szybszy, bardziej zwinny itp. Przykład prawie cała ofensywna siła Barcelony ma średnio 170cm.

:
Od każdej teorii są wyjątki - np. niscy rozgrywający koszykarze są najlepsi - i potem mamy Ervina Magic Johnsona, jednego z najlepszych koszykarzy w historii tej dyscypliny, który rozgrywającym był i miał 207cm :)

A ulubiony rozmiar zegarka to dla mnie 44mm :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Robciu, zapomniałeś podac ile Ty masz wzrostu do tego rozmiaru zegarka, bo nie wszyscy wiedzą :wink:

:
Eeeeeeeeeeeeee, lepiej nie, bo wyjdzie, że damki noszę :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.