Zegarek do 35$
Odpowiedz do tematu

:
Pierwszy to model młodzieżowy. Jest mały. I koperta nie jest stalowa.
Dwa kolejne są OK.

Po co ci mycie tarczy? Cała trójka jest OK.

:
Nie wiem, lepiej by wygladały może.
Najbardziej podoba mi się ten niebieski nurek. Jak bym wylicytował za mało to może by na jakiś drugi by wystarczyło :)

Czyli jak model jest młodzieżowy to nie sa to zegarki z demobilu? W sumie to należe do modzieży, ale mam raczej duży nadgarstek :)

No i musze kogos poprosić o zrobienie przelewu bankowego. TowRoupas się oferował, w razie czego wale na PW.

:
pager120 pierwszego sobie podaruj, za to dwa pozostałe możesz licytować.
Sprzedawca się poprawił, po tym jak wystawiłem mu negatywa i powinno być OK.
Ceny jakie powinieneś się spodziewać to około 80 - 100 zł.

PS.
Zwróć uwagę, że nurek ma inny sposób mocowania paska. Znając życie bransoleta będzie nadawała się do wyrzucenia.

Ostatnio zmieniony przez wahin 2011-03-16, 19:36, w całości zmieniany 1 raz
:
W razie czego wal :)

Ten pierwszy porażka... natomiast drugi sprzedawca robi super zdjęcia ukrywające wady niestety - zawsze jest coś do zrobienia z jego zegarkami - a to tarcza do wymycia, wskazówki pordzewiałe czy inne kwiatki... ma jednak często rzadkie egzemplarze więc trzeba się z tym pogodzić ;) można się dogadać z nim przed końcem aukcji :cool:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Pasek sobie od razu wymieniam. Nie będzie problemu z zamocowaniem jakiegoś skórzanego do tego nurka?, bo też to dziwne zapiecie zauważyłem. Z którego roku mniej więcej są te Wostoki? Dzisiaj byłem u zegarmistrza zmieniać teleskop i zapytałem o paski. Najtańszy 30zl!

:
Koperta jest taka sama jak tutaj:

Normalny pasek nie będzie pasował, chyba że wytniesz otwór. I teleskop standardowy raczej się nie sprawdzi ;)

:
Raczej nic nie będe przerabał, bo ie potrafie.

A ten? Co o nim sądzicie? Jak wszystko w porządku to biore.
http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=4498

:
Po raz drugi zadajesz pytanie o tym Wostoku, i po raz drugi uprzejmie ci nikt nie odpowiada - ponieważ to dość nieuprzejme komentować cudze oferty handlowe.
Spytaj sprzedającego co i jak.

:
Dobra, jeszcze zdjęcie dekla i biore.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.