Ticino Big Pilot 47 mm
Odpowiedz do tematu

:
Tomek: fajny ten drugi! :grin:

Nie nerwowo. Ponoś pilota 47/48 mm przez parę miesięcy i wtedy pogadamy o 55-milimetrowym :mrgreen: Surowe piloty z czarną tarczą bez żadnych ozdobników inaczej wyglądają na nadgarstku i rozmiar naprawdę nie szkokuje, nawet duży - bo 55 mm to jednak słuszne zegarki, choć nie zgodzę się że "za duże".

:
Bardzo dobra recenzja, kolejny zegar który chciałbym mieć.

:
tkpoz napisał/a:
(...) kolejny zegar który chciałbym mieć.


No to lu! :mrgreen:

:
Spoko Wojtek finalizuję citka na kici i zaraz piszę do Colucciego o dwie sztuki - dla mnie i dla tkpoz'a :wink: Tylko trzeba to ogarnąć jakoś, żeby nie doclili i nie dovacili :roll:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-03-02, 21:56, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
NO I TO JA ROZUMIEM!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ten Koluczczi czy jak mu tam to chyba powinien mi jaką prowizję odpalić... :grin: A nie widziałeś, czy ma w ofercie Parnisy 55 mm? Ło takie:



Uploaded with ImageShack.us

:
Ni ma, tylko Ticino. Ale te parnisy to u każdego majfrenda chyba leżą :?: Poleciłbym wenpinga, ale u niego w ofercie nie widzę. Może u jacksona? KLIK, KLIK - (ma błąd w opisie to 55mm a nie 52 :razz: )

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Bożeż, mój Boże - taż i mój Ticino od Kalucziego jest! Właśnie żem przeczytał na gwarancji - sizlinwaczes tam napisane, no stoji jak byk! :mrgreen:

Iks: dzięks, jak to teraz młodzież mawia :wink:

Irek: pytałeś o sekundnik. Uzupełniam: w tych nowych Ticino, teraz dostępnych, świecą wszystkie trzy wskazówki, cyfry, indeksy godzinowe i trójkąt z kropkami - jest zdjęcie na stronie Koluczcziego, autoryzowanego dealera Ticino. U mnie nie świeci sekunda, ale za to mam świecące WSZYSTKO co białe na tarczy, łącznie z indeksami minutowymi :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Wojtek 2011-03-02, 23:14, w całości zmieniany 2 razy
:
Zrób fotkę jak masz możliwość świecącą. Zrobiłem sobie w głowie wizualizację, wolę jednak nową wersję - ta biała sekunda dla mnie wymiata.

:
Do wszystkich podjudzaczy, możecie być z siebie dumni :evil: - mail do Colluciego poszedł - moja wola została złamana :cry: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-03-03, 13:29, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Gratki :mrgreen: . Ile urwałeś?

:
Jeszcze mi nie odpisał :razz: Wspomniałem tylko, że dzięki mojej "successful advertising campaign" sprzedał kilka sztuk u nas na forum i oczekuję special price w związku z tym :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-03-03, 13:50, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Dobrze, dobrze.
Jak Ci sprzeda super tanio, to ja mu napiszę, że to tak naprawdę ja tą kampanię reklamową prowadziłem i żeby mi sprzedał jeszcze taniej ;-)

:
Przynajmniej kombajnu nie ma do spłacenia :) .

:
W razie czego możesz jeszcze powiedzieć, że tak naprawdę to był Twój kombajn! :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks1984 napisał/a:
Do wszystkich podjudzaczy, możecie być z siebie dumni :evil: - mail do Colluciego poszedł - moja wola została złamana :cry: :mrgreen:


Hehehehehe...

Hehehehehe...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.