Czyżby się udało?
Odpowiedz do tematu

:
Dziwią mnie Wasze zdziwienia.

Powiadomienia o PW dostaję praktycznie od początku mojej bytności tutaj.

A napewno od 27.12.2010 - taką mam najstarszą zarchiwizowaną wiadomość.

Edyta: pamiętam, że na początku trafiały do spamu - ale jak dodałem do białej listy, to nie było z tym problemu.

Blaz
[Usunięty]
:
Byłeś jednym z Wybrańców. Nie dziw się prostemu ludowi, że się teraz cieszy z tego, co mieli nieliczni (ja miałem powiadomienia od samiuśkiego początku...). :mrgreen:

:
Aha :-)
No to cieszę się, że teraz już wszyscy mają.

A mogę mieć jeszcze pytanie, apropos powiadomień:
Czy jest szansa zrobić tak, aby w tym powiadomieniu była również treść wiadomości?
(tak jak sam-wiesz-gdzie) ;-)

Blaz
[Usunięty]
:
Jeszcze nie wszyscy mają, ale widzę, że większość tak. :wink:

Z pełną treścią PW niestety nie są możliwe w tym silniku...

:
Szkoda, bo to fajne by było.

:
U mnie powiadomienia na maila nie przychodziły, a teraz przychodzą.

Pytanie z innej beczki - czy da sie jakoś zrobić, żeby po wejściu na forum widzieć, że ma się nieprzeczytaną PW w skrzynce? Może to jest, ale nie mam czegoś włączonego?

Wojtek
Blaz
[Usunięty]
:
Masz tą opcję włączoną, ale może masz zablokowaną w przeglądarce opcję okienek pop-up?

:
Dzięks Blazu

Wojtek
:
Działa. :mrgreen:

:
Santino napisał/a:
Dziwią mnie Wasze zdziwienia.

Powiadomienia o PW dostaję praktycznie od początku mojej bytności tutaj.

A napewno od 27.12.2010 - taką mam najstarszą zarchiwizowaną wiadomość.

Edyta: pamiętam, że na początku trafiały do spamu - ale jak dodałem do białej listy, to nie było z tym problemu.


Zazdroszczę... U mnie niezmiennie od początku nie działa:
- powiadomienie na mail
- wyskakujące okno o nowym privie
- oznaczenie przeczytanych/nieprzeczytanych postów (po zamknieciu przegladarki i ponownym wejsciu na CW oraz zalogowaniu wszystkie przeczytane przeze mnie posty oznaczone sa jako nieprzeczytane)
no i od początku mam problemy z logowaniem - tzn zeby sie zalogowac musze logowac sie dwa razy pod rzad :mrgreen:

Dzieje sie tak absolutnie na kazdym z kilkunastu kompow, na ktorych uzywalem forum wiec podejrzewam, ze problem jest gdzies w bazie, w moim koncie.
Kazde inne forum kopnalbym z tego powodu w dupsko ale jakos Was lubie i sie nie zrazam :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Chyba chochliki internetowe testują na Twoim koncie. :grin:

:
u mnie działa od wczoraj miałem 50 wiadomości e-mail :D

:
Działa - 1 wiadomość :mrgreen: :oops:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
U mnie też działą
Ale mam dziwne wrażenie, że coś kosztem czegoś i wydaje mi się że forum zaczęło wolniej chodzić… czy to tylko moje spostrzeżenie? :neutral:

perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
Strasznie muli, podobno przejściowo. Poczta na home.pl również mi strasznie wolno chodzi, to ta sama firma :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.