Seiko SNZH57J1 /FFF/
Odpowiedz do tematu

:
A wal się Strix! Przez Ciebie jeszcze bardziej mi się chce tej piątki . Najlepsza z Żon na mnie krzyczy że tapety na kompie już są nudne , ciągle FFF i FFF...

:
Fotki super..udało Ci się oddać szlachetnoć i staranność wykonania ponoć "nieszlachetnej" Piątki.. :)

sam zegarek?..no cóż? mam i jestem baardzo zadowolony.. ;)

Ostatnio zmieniony przez altec 2011-02-26, 17:25, w całości zmieniany 1 raz
:
strix najlepsze fotki tego zegarka jakie było mi dane widzieć. Mają one tajemniczą moc, która każe kupić to Seiko! Początkowo byłem sceptyczny, teraz wręcz zauroczony.

Na tym pasku wygląda w dechę!

:
Zegarek kapitalny :!: Też go chce :!: Zdjęcia nie mam pytań, a właściwie mam jedno jak Ty takie robisz :?: :shock:

:
Świetne fotki.

:
Strix zaproponuj zdjęcia Seiko albo jakiejś sieci sklepów zegarkowych :mrgreen: Toż to szczęka opada normalnie. Świetne zdjęcia.

Marcin
last.fm
纳丹
:
Ghostdog - 3 kinckie zarowki foto i namiot 80x80 z allegro + obiektyw macro lub funkcja macro w przyzwoitym kompakcie - wszystko co potrzeba, zeby sie tak bawic. Tutaj jeszcze plytka plexi 60x60 z marketu budowlanego :wink:

uwazam, ze gdyby taki jackskon zainwestowal w sesje foto chocby na takim poziomie to sprzedaz by mu zauwazalnie skoczyla, bo zegarki za 60-90$ spora czesc ludzi kupuje dla fun-u oczami wlasnie, bez trzymania sie za kieszen. Wystarczy wiec odpowiednio je podac :grin:

pozdr
s.

Ostatnio zmieniony przez strix 2011-02-26, 21:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Świetne zdjęcia, a Seiko bardzo ładne - bez tej piątki to byłby rewelacyjny zegarek :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Pewnie niedługo będzie bez piątki ;-)

:
Dzięki strix zainwestuje parę groszy i zobaczymy co to z tego wyjdzie :grin:

:
strix napisał/a:
3 kinckie zarowki foto i namiot 80x80 z allegro + obiektyw macro lub funkcja macro w przyzwoitym kompakcie - wszystko co potrzeba, zeby sie tak bawic. Tutaj jeszcze plytka plexi 60x60 z marketu budowlanego :wink:


I zapomniałeś napisać, że czas trzeba mieć, żeby się pobawić tym wszystkim...

:
Santino napisał/a:

I zapomniałeś napisać, że czas trzeba mieć, żeby się pobawić tym wszystkim...


zdecydowanie, ale tego na allegro nie widzialem niestety :cry: :wink:
Tez mam z tym problemy pomimo zwolnienia, dlatego foce pozna noca jak mam jeszcze zapalu troche. Poza tym w dzien nie mam weny, za duzo sie dzieje. Plus taki, ze na zwolnieniu mozna odespac nieco, jak pojde do pracy zostana sporadycznie weekendy na takie zabawy :cry: Doba zdecydowanie powinna byc dluzsza... no i po cholere czlowiek musi spac? :wink:

pozdr
s

:
strix napisał/a:
Doba zdecydowanie powinna byc dluzsza... no i po cholere czlowiek musi spac?


O to to właśnie!!!
Skąd ja to znam?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.