Pilot od Rouhelena
Odpowiedz do tematu

:
Nie, dopiero co kupiłem. Liczę na lepszą jakość, te 44mm u majfrendów nie powalają... :wink: Niby jakość ok, ale jak się spojrzy na wykończenie między uszami, to nie wygląda jak milion dolarów :razz: Poza tym jak dla mnie koperta bez "limitacji" jest już z założenia warta jakąś stówkę więcej + gdyby pasek okazał się przyzwoity (wygląda nie najgorzej, ale nie wiadomo) to w zasadzie wychodzi na to samo :cool:

Tak analizując zdjęcia wydaje mi się, że to nie są takie same koperty - luneta wygląda inaczej, uszy chyba też... i na to liczę :wink:

:
Ja właśnie zakupiłem Ticino z tą samą myślą :mrgreen:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Darecki
[Usunięty]
:
Tylko, że Ticino to jest prawie 1:1 Steinhart natomiast Rouhelena nie :wink:

:
Darecki napisał/a:
Tylko, że Ticino to jest prawie 1:1 Steinhart natomiast Rouhelena nie :wink:


w jakim sensie bo nie zakumałem...

Skate or die!
Darecki
[Usunięty]
:
Ticino to taki Steinhart bez napisu, natomiast Rouhelena ma sporo rzeczy innych tj. koronka, sekundnik, brak napisów na deklu, inna podziałka sekundnika, "t" w kółeczku, inna czcionka indeksów, inny kolor wskazówek co czyni ten zegarek jako lepszy do przyjęcia bynajmniej dla mnie.

Ostatnio zmieniony przez Darecki 2011-02-15, 18:52, w całości zmieniany 1 raz
:
akurat koronka, sekundnik i podziałka czyli najważniejsze rzeczy właśnie różnią się między ticino a steinhartem. Co więcej te od ticino są prawie takie same jak u heleny.

Pomijam, że ticino jest w PVD (stein chyba też) ale nie wiem czy jest normalna wersja, jest?

Zatem dalej nie rozumiem tego, że ticino jest jak 1:1 jak steini.
Coś chyba Darku za dużo wypiłeś :lol:

Skate or die!
:
Na moje niewprawne oko to Ticino od Heleny różni tylko kolor wskazówek i brak "T" w przypadku Ticino - oczywiście mówimy o wersjach w PVD. Steinhart ma inne indeksy w każdej wersji, a dodatkowo w wersji PVD, koronka jest taka sama jak u Heli i Ticino.

Edyta: zdjęcia poglądowe:

Helena:


Ticino:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-02-15, 19:32, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Darecki
[Usunięty]
:
Cały dzień dziś jestem zakręcony :evil: Oczywiście, że koronka jest inna. Pozostałe rzeczy również. Nie wiem z czym ja to porównywałem :lol:

Ale dla mnie Helena prowadzi bo ma inny kolor wskazówek, no i to T, dzięki któremu na tarczy nie jest tak pusto. Plus oczywiście mechanizm ze swan neck, czego nie ma w Ticino. To chyba tyle.

:
To tak, żeby jeszcze dodatkowo namieszać :mrgreen: , taki Steinhart:



Koronka i indeksy identyczne jak w Helenie i Ticino. Dodatkowo "T" na tarczy no i niebieskie wskazówki :mrgreen: Pomieszanie z poplątaniem :shock:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Darecki
[Usunięty]
:
Zejdź mi z oczu z tym PVD :evil: :mrgreen:

:
jakby ktoś chciał to aktualnie jest zwykły steini na bazarze na kizi

Skate or die!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.