to jeszcze kij w mrowisko..:)
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Pisałem przeca:
Cytat:
No chyba że tak mocno ktoś zaciśnie pasek, że dupcia Rolexa werżnie się w rękę, ale zakładam, że nie rozmawiamy o masochiźmie. Przynajmniej teraz. :mrgreen:


Czytać, czytać, czytać. Ech... :mrgreen:

A ty wołowinko może być PW przeczytał? :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-01-27, 12:04, w całości zmieniany 1 raz
:
...na jednym nadgarstku leży dobrze na innym nie. Nad czym tu deliberować. Nie każdemu przypasuje dany zegarek. Wygoda zegarka to sprawa indywidualna i tyle. Nie można na siłę przekonywać, że dany zegarek jest wygodny albo niewygodny. Jednemu przypasi drugiemu nie i tyle. Blazowi jak widać nie przypasił i nam nic do tego, Blaz z kolei nie powinien na siłę przekonywać, że zegarek który dla nie go jest niewygodny, dla innych też taki musi być.

...Skończcie te wygłupy już, bo niestety nie mogę wszystkich wykosić...

:
Blaz napisał/a:
Mówię po prostu o ergonomii. A to nie jest coś, co można Rolexowi wmówić.


Blaz, rozumiem, że Rolex nie leży na twoje ręce. Normalne. Na mojej wiele zegarków nie lezy i nie robię z tego zagadnienia ale wyciąganie z tego ogólnych wniosków na temat ergonomii jest przegięciem. Od kiedy to twoje łapsko jest wyznacznikiem czegokolwiek? Moje lewe łapsko poczuło się dotknięte i szykuje już protest do Strasburga ... ciężko mu się pisze ale do Wielkanocy zdąży z pozwem :cool:

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
Według wszelkich prawideł ergonomii ten zdepnięty hełm Lorda Vadera jest nieergonomiczny. Nie według mnie. Pisz pozew do tych, co uczą zasad ergonomii i miej do nich pretensje. :mrgreen:

A jak masz do mnie jakieś ukryte żale (bo od jakiegoś czasu to czuję), to już nie to miejsce.

:
...Panowie, wyluzujcie rajtuzy

:
..a mi się wygodnie nosi rolko podobne , nawet z wystającym dekielkiem ..
Miałem na ręku nowszy model suba i leży jak ulał .

:
Masz Rudolfie nieergonomiczna rękę. Przynajmniej lewą. :cool:

Foch und Ch.
:
Spokój mnie tutaj, bo zaraz będziesz pił rumianek zamiast zielonej herbaty :razz: :lol: :razz:

Mnie pasuje, innym pasuje - tobie nie pasuje. Morał - to ty jesteś nieergonomiczny :P :!:

Co nie zmienia faktu, że dekiel w zegarku za zylion zetafonów mógłb być ciekawszy. Ale Rolex nie czuje widać potrzeby, co akurat w ich wypadku ja rozumiem. HOWGH. :lol:

:
nadgarstek mam płaski a nie okrągły , więc sporo zegarków będzie dobrze leżało na nim .

Blaz
[Usunięty]
:
Istnieją przypuszczenia, że Ciemna Strona Mocy wcale nie przegrała... :mrgreen:

:
Koperta SUBa to jeden z najlepiej leżących na łapie zegarków ever...

Powiedział Spinner... Howgh :!:

Blazos ma pecha, że mu tylko lipne Wardy fajnie leżą na łapsku :twisted: :razz: :mrgreen:

:
...czyli można powiedzieć, że wyjątek potwierdza regułę...

:
Mam taki "nieergonomiczny" zegarek, wzorowany częściowo na Rolku (Revue Thommen diver) i mimo podobnego kształtu koperty i odstającego nieco dekla, układa się wyśmienicie, to jeden z najwygodniejszych moich zegarków.

Blaz
[Usunięty]
:
Dobra, Ciemna Moco, wygrałaś! "Luku, ja sem twój tatinek!". :mrgreen:

:
Blaz, luziiiik, to w głównej mierze zależy od nadgarstka, na jednym leży dobrze, na innym mniej. Na Twoim widać jest źle, na moim dobrze. Z tego wniosek, że nie zostałeś stworzony do noszenia Rolexa :wink: :wink: :razz: :mrgreen: , ja zostałem i też nie noszę, gdyż mnie po prostu nie stać .. A jakby było mnie stać, i tak kupiłbym Tudora, Rolexa nigdy .. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.