Bernhardt Sea Shark
Odpowiedz do tematu

:
Benek jak ktoś nie chce wydawać kasy na Seiko Sumo to wg mnie pozycja obowiązkowa.
Jak za taką kasę to rewelacja.
Pamiętam jaki byłem w szoku jak go dostałem...myślałem, że zegarek za kilka tysi mam w ręce, takie wrażenie robił : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Darecki
[Usunięty]
:
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Bardziej podchodzi mi Kingfisher ale tylko jeśli jest na promocji :lol: Jak nie będzie na promocji to będę brał Berniego

:
Nowe wieści o Rekinie - dobre i złe.

Złe - od 28.01.2011 Rekin drożeje do 240USD.

Dobre - są dwa nowe kolory: niebieski i zielony. Foty zielonego nie mam. Jak dla mnie tarcza świetna, ale wkładkę bezela wolałbym od Korsarza, czyli białą (srebrną).


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
Fakt, biała bardziej by pasowała.

Ceny na takim poziomie długo nie dało się utrzymać...

:
niebieski wygląda świetnie, ale rzeczywiście z jasnym bezlem byłoby mu bardziej do twarzy, się znaczy do tarczy :wink:

wiadomo coś kiedy będą fotki zielonego :?:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Darecki
[Usunięty]
:
Wszystkie zegarki drożeją :evil: Za 240usd to już niech mnie Rekin cmoknie z pompkę :mrgreen:

Ritter
[Usunięty]
:
Jeśli po roku obrachunkowym wychodzi, że w magazynie nie została ani jedna sztuka towaru to należy podnieść cenę by ten fakt zmienić. Inaczej oznacza to, że towar jest sprzedawany za tanio!
Czyli podobnie jak w przypadku np. allegro to nie sprzedający są winni wzrostu cen a kupujący!

:
Może tak wygląda :lol:




Swoją drogą, początki firmy Bernhardt nie były łatwe :D

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ale brzydal.

:
Obiecana fotka zielonego Rekina:


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Tylko nie to, toż to pokraka jakaś, pewnie podróba. :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Fotka nie łazi... :cry:

:
Zielonego? Widać przeca... :shock:

:
Od tego zielonego to mi oczy wypadły :twisted:
Może Blaz się skusi :razz:

Blaz
[Usunięty]
:
Teraz widzę. :shock: :lol:

Nie, zielony mi nie pasuje. Gdyby to był inny odcień, to może, może, ale takie duże może. :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.