Android Octopus
Odpowiedz do tematu

:
Koperta jest fajna. Sprawia wrażenie porządnie wykonanej ale bez szału - jak Parnis co nie? Mogli go wykonczyć stalowym deklem bo tym mechanizmem nie ma co się chwalić. Porządny ale paskudny jak z blachy wycięty. Tarcza to nie moja bajka. Nie lubię takiego zestawienia kolorów, a indeksy mogły by być nieco bardziej dyskretne ale zasadniczo pozytywnie się prezentuje. To chyba najtańszy dostępny zegarek z wewnętrznym ringiem nurkowym?

Foch und Ch.
:
Tak jak wcześniej napisałem, jakość wykonania zegarka jest na wysokim poziomie, obróbka koperty jest zdecydowanie lepiej zrobiona niż w "Chińczykach", zestawienie kolorów jest wyjątkowo dobrze dobrane, błękitno niebieski idealnie się komponuje z żółtym sekundnikiem.
Na żywo zegarek wygląda zdecydowanie lepiej niż na fotkach, kalkulatorem trudno uchwycić niuanse na niebieskiej tarczy.

:
Apropos wewnętrznego ringu:
Znacie jakieś takie inne niedrogie?

:
Z wewnętrznym bezelem nurek to jeszcze jest Prometeus , ale to już zupełnie inna półka cenowa , ale i tak tańszy od compresorów .

:
Nowa Magretka też ma wewnętrzny ring.
Coś jeszcze?

Galius
[Usunięty]
:
No to już wiem co kupuje w następnej kolejności. Fajny brzydal.

:
Pośpiesz się Galius, bo one się kończą...
Nowa seria jest już na rynku...

Kurna, i kto to mówi!!!
Nawet Sylwkowi nie mogę powiedzieć, aby się walił.
Świat schodzi na psy ;)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Santino napisał/a:
Nowa Magretka też ma wewnętrzny ring.
Coś jeszcze?

J. Springs, sporo jest na E-Bay, to Seiko inaczej :wink: :mrgreen:

Sylwek, gratuluję zegarka i dobrego zakończenia niemiłej "przygody", niech się nosi .. Nie zazdraszczam, bo jakoś do mnie nie gada :neutral: , może na jakimś pasku zyska? Niebieski karbon byłby imo niezły ..

:
Orientow troche tez jest, WR 100 chyb tez, ale niekoniecznie nurkow.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
Uzytkownik_W-wa
[Usunięty]
:
a gdzie można wejść w posiadanie takiego watcha?

:
Błagam, nie!!!
To już się robi plaga, a miałbyć taki fajny, unikalny zegar!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Uzytkownik_W-wa
[Usunięty]
:
Jest w jakiś sposób ten zegarek podobny do mido all dial






[ Edit Mod - skalujcie fotki do 800x600 - plizzzzz ]

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-01-17, 23:29, w całości zmieniany 2 razy
:
He he he :mrgreen:

Ja swojego kupiłem tutaj

http://www.amazon.com/gp/...ref=oss_product

ale jest dostępny także tutaj

http://www.longislandwatc...d_Watches-2.htm

:
bow napisał/a:
Błagam, nie!!!


Eeee tam, błaganie to jest dla mięczaków, a Tyś podobno twardziel jak Romek Bratny :twisted:
Powoli robi się epidemia z tym Adroidem :mrgreen: , bow, źle kolor wybrałeś, takiego jak ma Fazi - nie chcą.

:
Miałem okazję oglądać takiego Androida na żywo i jest rewelacyjny :!:
Gryzie mnie tylko rzecz - data. Przy podwójnym kalendarzu, kiedy dzień miesiąca i tygodnia nie ustawiają się idealnie równo względem siebie jakoś nie za bardzo to wygląda. Przy pojedynczym datowniku, kit mu o oko czy ustawia się na górze czy na dole okienka, ale jak podwójna data ułoży się tak koślawo, to nie za ładnie to wygląda. Ogólnie cały zegarek jest rewelacyjny, ale osobiście wolałbym wersję w pojedynczym kalendarzem - ta jest że mucha nie siada !

Ostatnio zmieniony przez Smok 2011-01-17, 22:22, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.