Czy Wy też tak kupujecie używane zegarki?
Odpowiedz do tematu

:
crayzee napisał/a:

P.S. Po tych przygodach dochodzę do przekonania, że spora część bywalców Kizi ma problemy ze sobą...


Nie może to być :mrgreen: :razz: :wink: :lol:

:
Bywam na Kizi, a problem mam z Wami, dranie!!! Kupujecie to co ja, nigdy Wam tego nie wybaczę!!! :lol:

Potwierdzeń nadania nigdy nie wyrzucam, małe są, niech se leżą. Mam już sympatyczną kupkę, która służy mi za bazę adresową recydywistów, którym często coś wysyłam.

Do tego zawsze preferuję priorytet, złotówka więcej nie jest warta ciekawych przemyśleń różnych ludzi...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Zupełnie nie rozumiem tego sarkastycznego tonu, w którym się kumotrze Svedos wypowiadasz o talibach z kizimizi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Ja też nie rozumiem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

:
Ja rozumiem ;)

:
Nieco OT, ale że związane z zakupem i IMO zabawne więc opowiem. Otóż nabyłem sobie buty w sklepie producenta, mają wysłać kurierem. Następnego dnia telefon "Mówi kurier, gdzie to jest to 8E? Za bramą, bo tu jest tylko 8? No, za bramą, ale jak to, nie ma - gdzie Pan jest? No na Wieszcza 8! W Otwocku??? Nie, we Wrocku! (w sklepie pomylili kod zamiast 05 - 50 a w rozdzielni patrzyli TYLKO na kod).

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zawsze patrzą tylko na kod.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.