Jeden miesiąc z życia KingFishera
Odpowiedz do tematu

:
Wlasnie, zapomnialem o Bonetto. Gumiak i materac najlepiej pasuja do c6.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
A przewiduję jeszcze z dziesiątkę pasiorów. :mrgreen:

:
ile :roll: :?:

Blaz
[Usunięty]
:
Docelowo ma być 31. :mrgreen:

:
a nie 365 ?

Blaz
[Usunięty]
:
Nie, to by było przegięcie. 31 to tak w sam raz. :mrgreen:

:
nick555 napisał/a:
Na materacu mu jednak najlepiej.


To samo mu na najfsach pisałem.

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Blaz
[Usunięty]
:
Normalnie spisek! :evil: :mrgreen:

:
Bo widzisz Blaz, większość ma zawsze rację... A jak Ci sie wydaje inaczej to uważaj...
Byk jest jeszcze spoko ale pasowałby bardziej do Twojej poprzedniej wersji, która to jest teraz moją wersją.

FORZA Robert!
RK WRT
Blaz
[Usunięty]
:
Sugerujesz, że mam stwierdzić, iż mam własne zdanie, ale się z nim nie zgadzam? :mrgreen:

Darecki
[Usunięty]
:
Ja mam takie pytanie: Podoba mi się taki kolor koperty jak właśnie w CW, jak w Damasko, jak w Sinnie. Ale nie wiem jak to się nazywa fachowo piaskowanie, szczotkowanie? Chodzi o to, żeby koperta nie była polerowana na której powstają ryski od samego patrzenia na nią :oops:

Blaz
[Usunięty]
:
To jest piaskowanie. Są jeszcze powierzchnie polerowane i satynowane. To najłatwiej na klamerkach widać. :wink:

:
Koperty piaskowane są na prawdę świetne , szkoda że rzadko występują , najczęściej jest polerka i satyna .

Darecki
[Usunięty]
:
Damasko chyba wszystkie swoje modele ma w piaskowanych racja :?:

Satyna jeszcze nie jest taka zła, najgorsza ta polerka, no nie lubię :oops:

:
Z pasków tu pokazanych przy tym pięknym zegarku w 31 odsłonach ( to z października? :grin: Bo listopad ma 30 dni :idea: ) najlepiej mu na materacyku. Resztę pasków możesz oddać mi :idea: :idea: :idea: , nie pasują. To po co mają się kurzyć ... :twisted:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.