Pokaż co masz dziś na nadgarstku
Odpowiedz do tematu

:

"Czekanie sprawia że gorzknieje cała słodycz w nas"
:
Fazi, przegapiłem ale fajny ten Twój Czasex.
Automatic, GMT i w tytanie, jak sprawdziłem to nie są tanie rzeczy hmmm

:
Otóż zapewniam Cię, że 3K bym nigdy za niego nie wyłożył - ale na Zalando (sic!) dali taki rabat, że grzech było nie brać
.
.
.
...nie wiem, czy się nie pomylili przypadkiem, bo po jakimś czasie wrzucili już zaporową cenę, że głowa mała... ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Tak myślę, że 3k za automat z GMT w tytanie to nie jest zła cena - zwłaszcza, jak się podoba ;)

:
[quote="Machu"]Tak myślę, że 3k za automat z GMT w tytanie to nie jest zła cena - zwłaszcza, jak się podoba ;) [/quote]
Te Timexy nowe to całkiem niezły deal za te 3k jest w sumie. One mało nie oferują. Jedyny problem to to, że Timex przyzwyczaił do niższych cen (ale też jakości) niż w przypadku tych zegarków.

"It is possible to commit no mistakes and still lose."
:
Miałem kilka Timexów daaaawno temu - jakość była ok jak dla zegarków za kilkaset zł. Nie wiem jak z tymi nowszymi hmmm

:
Podobnie, niedrogie i da się nosić :)
Chociaż dupy nie urywają...może poza tym nowym nabytkiem Faziego.

:

"It is possible to commit no mistakes and still lose."
:

:

:

:

:
U mnie ostatnio na zmianę:




Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
chińskości ciąg dalszy


pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.