
Odpowiedz do tematu
:
Fazi, przegapiłem ale fajny ten Twój Czasex.
Automatic, GMT i w tytanie, jak sprawdziłem to nie są tanie rzeczy
Automatic, GMT i w tytanie, jak sprawdziłem to nie są tanie rzeczy
:
Otóż zapewniam Cię, że 3K bym nigdy za niego nie wyłożył - ale na Zalando (sic!) dali taki rabat, że grzech było nie brać
.
.
.
...nie wiem, czy się nie pomylili przypadkiem, bo po jakimś czasie wrzucili już zaporową cenę, że głowa mała...
.
.
.
...nie wiem, czy się nie pomylili przypadkiem, bo po jakimś czasie wrzucili już zaporową cenę, że głowa mała...
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64
____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Krzysiek/Fazi64
____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Tak myślę, że 3k za automat z GMT w tytanie to nie jest zła cena - zwłaszcza, jak się podoba
:
[quote="Machu"]Tak myślę, że 3k za automat z GMT w tytanie to nie jest zła cena - zwłaszcza, jak się podoba
[/quote]
Te Timexy nowe to całkiem niezły deal za te 3k jest w sumie. One mało nie oferują. Jedyny problem to to, że Timex przyzwyczaił do niższych cen (ale też jakości) niż w przypadku tych zegarków.
[/quote]
Te Timexy nowe to całkiem niezły deal za te 3k jest w sumie. One mało nie oferują. Jedyny problem to to, że Timex przyzwyczaił do niższych cen (ale też jakości) niż w przypadku tych zegarków.
"It is possible to commit no mistakes and still lose."
:
Miałem kilka Timexów daaaawno temu - jakość była ok jak dla zegarków za kilkaset zł. Nie wiem jak z tymi nowszymi
:
Podobnie, niedrogie i da się nosić
Chociaż dupy nie urywają...może poza tym nowym nabytkiem Faziego.
Chociaż dupy nie urywają...może poza tym nowym nabytkiem Faziego.
:

"It is possible to commit no mistakes and still lose."
:

:

:

:

:
U mnie ostatnio na zmianę:


Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64
____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Krzysiek/Fazi64
____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:

pozdrawiam
w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Odpowiedz do tematu
chińskości ciąg dalszy


pozdrawiam
w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM