poka swojego gieszoka...
Odpowiedz do tematu

:

:
Nie mój ale u mnie

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Mój ostatnio zakupiony.


Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:


rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz pifko




Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Do kompletu.



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Wahałem się, czy nie brać "Kermita" - ale trochę za zgryźliwy kolor, jak to w Tytusie Romku i A'Tomku którymś chłopaki opisali :)) :))

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
tomaliusz, Fazi, Erolek, korystacie z funkcji "smart" innych, niż ustawianie czasu/minutników w Waszych "kostkach" ?
zdrawki

Dżentelmen z bardzo cienkim czubkiem.
:
Oprócz sparowanie z aplikacją w iPhonie i z tym związanej synchronizacji czasu nie korzystałem (jeszcze) z innych funkcji w tym GBD-200, ani drugim na stanie: GBD-100...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
hulelam napisał/a:
tomaliusz, Fazi, Erolek, korystacie z funkcji "smart" innych, niż ustawianie czasu/minutników w Waszych "kostkach" ?
zdrawki


Nie.
Mam zegarek od miesiaca i nawet jeszcze w nim Bluetooth nie wlaczylem ani razu.
Moze kiedys z ciekawosci.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Dzięki
zdrawki

Dżentelmen z bardzo cienkim czubkiem.
:
hulelam napisał/a:
tomaliusz, Fazi, Erolek, korystacie z funkcji "smart" innych, niż ustawianie czasu/minutników w Waszych "kostkach" ?
zdrawki

Ja trochę używałem jak miałem wcześniej niebieskiego ale też raczej z ciekawości niż potrzeby.
Generalnie słabo to wygląda w użytkowaniu a przede wszystkim wygodzie bo aby sprawdzić powiadomienie musisz przeklikać kilka trybów aby wejść w powiadomienia.
No chyba że tak na szybko na głównym wyświetlaczu szczegółowa informacja że SMS czy Ktoś dzwoni to tak, może się przydać ale też dziwne bo często pokazuje Ci numer tel. a nie nazwę Kto dzwoni i jak nie znasz numerów to możesz nie wiedzieć Kto, może to kwestia konkretnego tel. ale raz tak a raz tak pokazywał.

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:

:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.