SEIKO SNZH55K
Odpowiedz do tematu

:
Ciekawy jestem ich jakości , muszę skoczyć do TT .

Blaz
[Usunięty]
:
Byłem, widziałem, chcę zapomnieć. :shock: :???:

:
A widzieliście Seiko SNQ085?
Smakowy :mrgreen: !!!


Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-11-29, 00:44, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
"Taki se" imho... No i kwarcyk pewnie:-)

Blaz
[Usunięty]
:
Dlaczego Japończycy nie mogą znów zrobić prostego divera? To takie trudne jest? :???:

:
Robią tylko 5 wrzucają na tarczę.

emef
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Dlaczego Japończycy nie mogą znów zrobić prostego divera? To takie trudne jest? :???:


Ten ma moim zdaniem bardzo prosta forme :)



A tak powaznie to z tych naprawde prostych chyba lepiej wypada Orient...

Ostatnio zmieniony przez emef 2010-11-29, 13:48, w całości zmieniany 1 raz
:
Seikacz fajny.

Blaz
[Usunięty]
:
emef napisał/a:
Blaz napisał/a:
Dlaczego Japończycy nie mogą znów zrobić prostego divera? To takie trudne jest? :???:


Ten ma moim zdaniem bardzo prosta forme :)
Obrazek


A tak powaznie to z tych naprawde prostych chyba lepiej wypada Orient...


Emef, masz rację, ale ja napisałem "znów" nie bez przyczyny, bo ostatnimi czasy Seiko wypuszcza nowe divery, które z pięknem prostoty nie mają nic wspólnego. :twisted:

hammerh34d
[Usunięty]
:
Doleciał.
Napisze tak: Nie wiem skąd opinie, że wąski bezel i że zegarek jest lekki. Jak dla mnie waży swoje, a bezel jest całkiem proporcjonalny. Fakt, bransoleta też swoje waży...
Wrzucę może wieczorem fotki porównawcze z citkiem promasterem, na moje to bezel promastera węższy jest, a nikt specjalnie nie narzeka.
Wykonanie wcale nie jest takie złe. Nie wiem, czy aż tak dobre, żeby dać 7 stów, ale kiedy mi się zegar podoba, a cena nie jest totalnie przegięta, to mam to w nosie.
Bardzo jestem zadowolony z zakupu.

m.

emef
[Usunięty]
:
To jest wlasnie fajne w zegarkach, kazda "potwora" znajdzie swojego amatora :)
Jak sie podoba to najwazniejsze.

Ja chyba mialem zbyt duze oczekiwania i dlatego sie rozczarowalem, a co do szerokosci bezela i ciezaru to moze by efekt zalozenia zegarka zaraz po zdjeciu mojego Orienta, ktor do malutkich ani lekkich nie nalezy.

Ostatnio zmieniony przez emef 2010-11-29, 18:51, w całości zmieniany 1 raz
:
hammerh34d czekam z niecierpliwością na zdjęcia poglądowe.

:
Ja też :wink:

:
Byłem dziś na Chmielnej w TT i obmacałem srebrnego. Jest super! Powaga :doh: Jest tak fajny, że pewnie i tak bym go kupił. Koperta bardzo mi przypadła do gustu, taka wyoblona. Bezel bardzo udany. Wypukłe szkło to moje klimaty. Tarcza i wskazówki bez zarzutów. Nie wiem tylko co ten mały skośnonogi projektant miał na myśli dając szklany dekiel, ale pewnie czuł narodową dumę z 7s36. Zegarek świetnie leży na ręce. Jak dostanie naszą tarczę i dekiel to będzie na prawdę mocna piątka! :)

Acha i jeszcze jedno. Najpierw wpadłem do Złotych Tarasów ale tam nie mieli zegarka. Przemiła Pani wyszukała go dla mnie w innym sklepie (na Chmielnej) ale wcześniej postanowiła wyguglać jak ten model wygląda ... i jaka strona jej wyskoczyła jako pierwsza? No, Pijaki i Złodzieje? :razz:

Foch und Ch.
:
No nie gadaj :!: GMT :twisted: :?:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.