Na którego polować?
Odpowiedz do tematu

:
Santino napisał/a:
Lonek bardzo fajny.
A jak Omega, to jednak polecam wersję bez fal -SMPC - niebieską!


Podpisuję sie pod powyższym :) Tyle, że od niebiskiej wolę czarną :)

A jeżeli chrono od Lonżina to Big Eye :)

:
qbapiasek napisał/a:
... A polityki cenowej omegi to juz po prostu nie kumam, chyba zachciało się być rolexem :/

Rolex nie podnosi cen kilka razy w roku.
Co by nie pisać, Omedze obecnie bardzo, ale to bardzo daleko do Rolka.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
qbapiasek napisał/a:
... A polityki cenowej omegi to juz po prostu nie kumam, chyba zachciało się być rolexem :/

Rolex nie podnosi cen kilka razy w roku.
Co by nie pisać, Omedze obecnie bardzo, ale to bardzo daleko do Rolka.


Ciężko podnosić ceny, gdy się nie ma czym handlować :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Wręcz przeciwnie, wtedy sie podnosi najlepiej, bo to i tak bez znaczenia :złośliwiec: :D

:
ALAMO napisał/a:
Wręcz przeciwnie, wtedy sie podnosi najlepiej, bo to i tak bez znaczenia :złośliwiec: :D

Dokładnie. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Klamka zapadła, decyzja podjęta. Zegarek kupiony. Teraz muszę czekać tylko do końca marca na moje urodziny aż go zobaczę :facepalm: :D

Dzięki wszystkim pifko

:
No wiem...Rolex nie podnosi, to niewidzialna ręka rynku i "parszywi" spekulanci...

:
johnny_b2 napisał/a:
Klamka zapadła, decyzja podjęta. Zegarek kupiony. Teraz muszę czekać tylko do końca marca na moje urodziny aż go zobaczę :facepalm: :D

Dzięki wszystkim pifko


Gratuluję Longinesa pifko
Napisz na PW co i jak i czy bransoleta :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, pfff, a może to coś zupełnie innego :foch: :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.