Nowe nabytki 2021
Odpowiedz do tematu

:
strix, kupujesz chyba te zegarki żeby takie kapitalne fotki im robić ;) pifko

:
Za długo na odwyku, trzeba karmić trochę uzależnienie…

:
:popcorn:

:
A takich czarnulek cool


Fabryczny pasek jest dramatyczny…jest jakiś sposób na sztywne paski? Niby skora, niby czytałem ze dobry, ale tak sztywny ze nie da się nosić…




:
Fajny, też za mną chodził, bardzie w stali, ale ten też dobry pifko
Zaraz sprzedaż bo powiesz, że za duży :))

:
satanic666 napisał/a:
Fajny, też za mną chodził, bardzie w stali, ale ten też dobry pifko
Zaraz sprzedaż bo powiesz, że za duży :))


Taaa, potem kupie mniejszego i powiem, że za małe… :głową w mur:

:
Też kupiłem fajnego kwarca, w tygodniu będzie :))

:
Woytec napisał/a:
strix, kupujesz chyba te zegarki żeby takie kapitalne fotki im robić ;) pifko


Nie, kupuje te tanie, które choć trochę się wyróżniają z tego zalewu nudy jaki mamy na rynku ;)
Noszenie ich przypomina tę frajdę jaką miałem 15 lat temu jak kupiłem 1 sikor - monstera pomarańczę... i potem całe stado innych, choć zawsze mniej lub bardziej nietypowych raczej ;)

:
qbapiasek, pifko

:
qbapiasek napisał/a:
A takich czarnulek cool

Fabryczny pasek jest dramatyczny…jest jakiś sposób na sztywne paski? Niby skora, niby czytałem ze dobry, ale tak sztywny ze nie da się nosić…

Obrazek
Obrazek


>>>

Najprostszym sposobem na uelastycznienie paska jest jego ręczne rolowanie i rozciąganie.
można również spróbować użyć specjalnego kremu do skóry, który zmiękczyłby jej strukturę.
Można również skorzystać z pomocy profesjonalisty, jednak usługi rymarskie nie należą do najtańszych... ;)

PS.
Zaintrygowała mnie masywna koronka w tym zegarku, dla której w tym przypadku nie widzę zbytniego uzasadnienia... hmmm

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2022-01-08, 08:29, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
strix, qbapiasek, pifko

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2022-01-08, 11:09, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
bladerunner napisał/a:
qbapiasek napisał/a:
A takich czarnulek cool

Fabryczny pasek jest dramatyczny…jest jakiś sposób na sztywne paski? Niby skora, niby czytałem ze dobry, ale tak sztywny ze nie da się nosić…

Obrazek
Obrazek


>>>

Najprostszym sposobem na uelastycznienie paska jest jego ręczne rolowanie i rozciąganie.
można również spróbować użyć specjalnego kremu do skóry, który zmiękczyłby jej strukturę.
Można również skorzystać z pomocy profesjonalisty, jednak usługi rymarskie nie należą do najtańszych... ;)

PS.
Zaintrygowała mnie masywna koronka w tym zegarku, dla której w tym przypadku nie widzę zbytniego uzasadnienia... hmmm

<<<


Dzięki!!
Co do koronki…hmm myśle ze to tylko zabieg stylistyczny, operowanie nią co prawda jest mega wygodne…ale w sumie niepotrzebne 🙃 to pilot wiec musi koronka duuuuża 😎

:
qbapiasek napisał/a:

Dzięki!!
Co do koronki…hmm myśle ze to tylko zabieg stylistyczny, operowanie nią co prawda jest mega wygodne…ale w sumie niepotrzebne 🙃 to pilot wiec musi koronka duuuuża 😎


>>>

W uzupełnieniu mojego wcześniejszego wpisu, to mógłbym jeszcze zaproponować - specjalistyczny krem do skóry PALC lub - uniwersalny krem nawilżający NIVEA... ;)

Natomiast co do koronki, to faktycznie "piloty" tak mają, a o gustach przecież się podobno nie dyskutuje... :)

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
:popcorn:


:
satanic666, :popcorn:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.