G. GERLACH Miś Wojtek :-)
Odpowiedz do tematu

:
Pany, co u Misia? Zauważyłem że dawno nie kupiłem Gerlacha, a patrząc na ofertę zostały same które miałem, mam, nie podobają mi się, albo tourbillon za 8300 :)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Na fb widziałem info że ma być w maju rozsyłany ;)

:
Ale którego roku? :))

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Tego :-)
Jest na taśmie, czekamy.
Dojdzie kolor, i zmieni się insert bezela na ceramiczny - to się nam trochę logistyka zakręciła.

:
Jest sierpień... Czy w tym roku uda się zakupić Wojtka?

:
Ostatnia prosta :-)



Doszedł kolor, zmienił się niebieski na ładniejszy niebieski, wypukły hesalit zamieniliśmy na płaski szafir, aluminiowa wkładka bezela zastąpiona przez ceramiczną, zdecydowaliśmy o jednej tylko wersji, kwarcowej, uznając że dla grupy docelowej dzieci/młodzież/dziewczyny automat jest potrzebny jak świni siodło.
W zasadzie czekamy na skoordynowaną dostawę, bo stawki przewoźników po covidku to jest jakiś absurd, poszły w górę po 200%.

:
Fajnie wyszło. A jeśli można mieszać kolory bezeli, to będzie super ;)

:
Boyz&Gerlz,

Finis coronat opus ...

Doszliśmy :D

A jak to było "łatwe" to wie każdy kto przez ostatnie 1.5 roku cokolwiek koordynował z "zagramanico" ... Dramat. Dramat. Dramat. I dno z bąblami.

Misie są gotowe, rozsyłamy do presubskrybentów, nie ma opóźnień.

To co finalnie wyszło w stosunku do prototypów, wersja ostateczna o "dostawowa" :

1. wkładkę bezela zamieniliśmy na ceramiczną,
2. szkło szafirowe zrównaliśmy z bezelem by lepiej zabezpieczyć je przed ew. uderzeniami,
3. zastosowaliśmy mechanizm kwarcowy M2035, i zrezygnowaliśmy z automatycznego,
4. dodaliśmy wersję w kolorze czarnym,
5. zastosowaliśmy tarczę wykonaną z opalizujacej masy perłowej.
6. do każdego zakupionego zegarka, zostanie dołożony gratisowy pluszowy miś.
7. z powodu potężnych problemów zaopatrzeniowych, nie mamy jeszcze pasków które miały być dla Misiów przeznaczone. W związku z tym, będą doręczone z paskami zastępczymi. Paski docelowe - z odpowiednią kolorystyka przeszycia, zmniejszoną długością raz delikatną klamerką, doślemy później za darmo.








:
Nowa koperta uniwersalna? Wygląda na coś co spokojnie przyjmie automat.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Dałoby się. Zrezygnowaliśmy z niego tylko dlatego, że to jest wada dla zegarka kobieco-młodziezowego. I w sumie całe szczęście, bo w tej chwili dostawy mechanizmów sa opóźnione o ... 8 miesięcy.

:
Podoba mi i ja sam bym nosił , babonu i dziecku nie dawał pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.