Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Odpowiedz do tematu

:
pisar, kajdan extra ale zapięcie imo porażka już nie chodzi o jakąś regulację ale słabo to wygląda.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Nie bardzo rozumiem tych co mówią o tym, że zapięcie porażka.
Mam wszystkie bransy z zapięciem większym lub mniejszym a taki sposób też ciekawy. Mnie nie przeszkadza, że nie mam wielkiej klamry.
A ta część pod zapięciem a przy skórze jest w moim przypadku całkowicie niewyczuwalna.

No i mam unikatowy temat bo akcesorium zegarka droższe niż sam zegarek a tak mało kto ma ;)

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
No i mam unikatowy temat bo akcesorium zegarka droższe niż sam zegarek a tak mało kto ma

Pff...
Wystarczy założyć jakiś lepciejszy pasek do popularnej rusałki :P :))

A w temacie zapięcia, to też nie lubię takiego typu :D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Ja jak miałem doświadczenie z tym typem zapięcia to zwykle były one słabe (te doświadczenia). Być może, że przez słabą realizację.
Ale firmowa bransa to firmowa bransa. Zwłaszcza jeśli materiałowo jest egzotyka jakaś to żaden aftermarket nie będzie pasować lepiej.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
To zapięcie jest super - tak jak pisar powyżej tłumaczy - nie przeszkadza, a bransoleta wygląda świetnie :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Kwestia gustu i upodobań - ja wolę jak zapięcie jest widoczne, bardziej mi się to podoba ;)

:
Gustu - jak najbardziej ;) , ale nie odsądzania od czci i wiary :facepalm:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
Gustu - jak najbardziej ;) , ale nie odsądzania od czci i wiary :facepalm:


Ja też wyłącznie tylko o guście ;)

Pisar szacun jeżeli mówisz, że bransa droższa od zegarka to droższą nawet od jakiejś Omegowej i kosztuje pewnie ze 4-5k

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2021-04-08, 12:14, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
Fazi napisał/a:
Gustu - jak najbardziej ;) , ale nie odsądzania od czci i wiary :facepalm:


Ja też wyłącznie tylko o guście ;)

Pisar szacun jeżeli mówisz, że bransa droższa od zegarka to droższą nawet od jakiejś Omegowej i kosztuje pewnie ze 4-5k


695EUR
link

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Ja nawet nie mam zastrzeżeń do wyglądu, bo mi się zajebiaszczo podoba :))
Ja również wyraziłem jedynie wątpliwości co do możliwości jej dopasowania, nie mialem w rękach ale wygląda na piękna robotę w stylu, chyba, jak to się mówi "overengineering" cool
Dopytam, tam nie ma połówkowych ogniw? Zadnej regulacjj?

Ostatnio zmieniony przez qbapiasek 2021-04-08, 12:20, w całości zmieniany 3 razy
:
qbapiasek napisał/a:
Dopytam, tam nie ma połówkowych ogniw? Zadnej regulacjj?


Są. Strona 13:
https://www.damasko-watch...%20Passport.pdf

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Szymon napisał/a:
kornel91 napisał/a:
Fazi napisał/a:
Gustu - jak najbardziej ;) , ale nie odsądzania od czci i wiary :facepalm:


Ja też wyłącznie tylko o guście ;)

Pisar szacun jeżeli mówisz, że bransa droższa od zegarka to droższą nawet od jakiejś Omegowej i kosztuje pewnie ze 4-5k


695EUR
link


3,2k mało nie jest. Niech się nosi..

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Minus takiego zapięcia to brak możliwości mikroregulacji i że nie ma loga marki. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Minus takiego zapięcia to brak możliwości mikroregulacji i że nie ma loga marki. :(


Nie trafiłem jeszcze zegarka bez mikroregulacji, który by siadł mi idealnie na łapie :(

:
pg22, u mnie oryginalna bransoleta Tissota do PRS 516 (jeszcze na Eta) leży w szufladzie. A ma ogniwa "połówkowe". Albo lata albo za ciasna... Noszę na gumie Tissota, zapięcie bransoletowe z regulacją przy klamrze.

Antisocial and faceless...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.