Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Odpowiedz do tematu

:
Ładny, fuksjowy :))

:
Machu
Bardzo fajne zestawienie. Nosiłbym.

:
Machu napisał/a:
...
[url=https://live.staticflickr.com/65535/51051760156_03b3550d59_c.jpg]Obrazek[/url]
...

Ta po prawej super.
pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ta z lewej sprzedana ;)

:
Wyciągnąłem ze skrzynki dziś. :)


"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Repaskacja :D ;)














Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Dobra zmiana, bez podtekstów :))

:
Szymon też mam, tylko trochę starszy pifko

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
U mnie tez paskowo, tym razem aliexpress :)

Fantastycznie wykonany :idea:


:
muchacho_ napisał/a:
U mnie tez paskowo, tym razem aliexpress :)

Fantastycznie wykonany :idea:

Obrazek

Podrzucisz linę? Bo wcale nie jest łatwo kupić dobrze zrobionego tropica...a ten wygląda bardzo ladnie, a jeszcze jak mówisz że całościowo dobry to bym zanabył może...

Ostatnio zmieniony przez qbapiasek 2021-03-29, 18:07, w całości zmieniany 1 raz
:
qbapiasek napisał/a:
muchacho_ napisał/a:
U mnie tez paskowo, tym razem aliexpress :)

Fantastycznie wykonany :idea:

Obrazek

Podrzucisz linę? Bo wcale nie jest łatwo kupić dobrze zrobionego tropica...a ten wygląda bardzo ladnie, a jeszcze jak mówisz że całościowo dobry to bym zanabył może...



https://pl.aliexpress.com/item/1005001773933133.html

Tak mi sie spodobal, ze hurtowo jeszcze 4 zamowilem w roznych wariantach :))

:
W końcu po latach dorobiłem się bransy do Damasko.
Muszę przyznać, że wyszła im mega solidna bransoleta, nie ma się do czego przyczepić. No może poza zapięciem, które bardzo mocno trzyma.










Ostatnio zmieniony przez pisar 2021-04-07, 13:05, w całości zmieniany 1 raz
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Bardzo fajna! Rozumiem, że ona też jest traktowana tą technologią co koperta? Mnie zawsze martwi taki typ zapięcia...co kupowałem zegarki z takim zapięciem to nie mogłem dopasować tak jak chciałem, że też nie może być wszędzie glidelocka cool

Na marginesie w temacie paskowym, są jakieś zamienniki do Sinna? Kupiłem (jeszcze idzie) używkę na gumie docietej dla mnie za mocno i zastanawiam się czy są jakieś inne opcje dopasowane do koperty. Mam na myśli 20mm.
Lub inne ciekawe opcje w tym rozmiarze? :))

:
qbapiasek napisał/a:
Bardzo fajna! Rozumiem, że ona też jest traktowana tą technologią co koperta? Mnie zawsze martwi taki typ zapięcia...co kupowałem zegarki z takim zapięciem to nie mogłem dopasować tak jak chciałem, że też nie może być wszędzie glidelocka cool

Na marginesie w temacie paskowym, są jakieś zamienniki do Sinna? Kupiłem (jeszcze idzie) używkę na gumie docietej dla mnie za mocno i zastanawiam się czy są jakieś inne opcje dopasowane do koperty. Mam na myśli 20mm.
Lub inne ciekawe opcje w tym rozmiarze? :))


Oczywiście, że cała w ich technologii ice-hardened.

Nie polecam zamienników. Akurat guma do Sinn to chyba nr1 z gum jakie kiedykolwiek miałem/widziałem więc wg mnie lepiej kupić oryginał niż kombinować.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Ja też nie lubię tego typu zapięć - ze względów wizualnych mi nie podchodzą :/

Ale ogółem fajny kajdan, taki skręcany od razu solidniejszy się wydaje i w ogóle.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.