Sprzedaż rudy
Odpowiedz do tematu

: Sprzedaż rudy
Szafka z alkoholem mi się nie domyka. Chciałem trochę sprzedać, ale poczytałem że nie bardzo można. Wiecie jak to jest w praktyce? Mogę legalnie odsprzedać komuś butelkę z banderolą jaką kupiłem x lat temu?

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
No nie bardzo można, ale z tego co widziałem na KIZI ktoś kiedyś odsprzedawał rudą i jakoś poszło.

:
To teraz jak na Kizi musisz odpalić opłatę za wystawienie byłby paragraf za czerpanie korzyści z przestępstwa :D
Durne te przepisy, już widzę jak dzieciaki kupują alkohol przez internet zamiast iść do zaprzyjaźnionego żula..

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
W niezagarkowych było tak chyba nie wprowadzili opłat.

:
To nie sprzedawaj rudy. Wystaw do oglądania i wspólnej degustacji a resztę na PW

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
O to, to :)

:
Zawsze można się wymienić na coś, np na banknoty N.B.P :))

:
arek314, niby nie można ale normalnie ludzie sprzedają.
Najlepiej atakuj grupę whiskey.
Chyba, że to butelki w stylu Jack Daniels, Ballantines, Johnnie Walker to grupy na fb sobie daruj ;)

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Jak się komuś szafka z rudą może nie domykać w tym kraju :shock:

:
Może to taka mikro, że dwie flaszki tylko wchodzą :))

:
Toyota napisał/a:
Jak się komuś szafka z rudą może nie domykać w tym kraju :shock:


Ja tez mam lekki nadstan :))

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Toyota napisał/a:
Jak się komuś szafka z rudą może nie domykać w tym kraju :shock:


Ja tez mam lekki nadstan :))


No i nie wiesz, co zrobić?
:facepalm:

:
Wie, ale nie spożywa :idea: :arrow:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Skoro to szerszy problem to deklaruję pomoc - przyjmę każdą ilość na stan :))
Mam sporo miejsca u siebie i mogę przechować kolegom, nie gwarantując że czasem jakaś zawartość się nie ulotni w naturalny sposób :złośliwiec:

:
arek314 a gdzie mieszkasz, bo będę akurat tamtędy przechodził :)) :)) :))

Pozdrawiam, Marek
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.