Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Svedos, generalnie tak miało być ale płacąc resztę napisałem w opisie o pełnych. Nie miałem jakiś specjalnych preferencji, to wziąłem mniej popularne. Zrobie podmiankę za kilka lat jak zbierze się na serwis :)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Svedos, generalnie tak miało być ale płacąc resztę napisałem w opisie o pełnych. Nie miałem jakiś specjalnych preferencji, to wziąłem mniej popularne. Zrobie podmiankę za kilka lat jak zbierze się na serwis :)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
a ja czekam, aż Svedos będzie żenił z wiadra po pińcset od sztuki :D

:
A ja czekam na Zegarek forumowy na XI rocznicę.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Maras, bierz w krechę ;) Pewnie gdyby Szanowną Dyrekcję przycisnęło to można wymienić tarcze, dekiel i spokojnie znajdą się klienci. Nowa koperta jest super, mechanizm fajny, i chyba trafiła mi się partia dywizowa, bo super trzyma czas. Jeszcze tak dokładnego GG nie miałem.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Mam i ja :) Jest moc, twarz sama kształtuje się w promienny uśmiech patrząc na Wasze dzieło :)) Serdeczne dzięki Szanownym za możliwość, a w szczególności ALAMO i Svedosowi za pomoc i kawał roboty pifko


Pozdrawiam, Marek
:
Ingeniero, w jaki sposób masz czarną datę? :shock:

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Ingeniero, w jaki sposób masz czarną datę? :shock:


Prawdopodobnie zostało to spowodowane oczywistą oczywistością i poparte faktami autentycznymi :)

A szczerze, to tak dostałem i mi się podoba :))

Pozdrawiam, Marek
:
pisar napisał/a:
Ingeniero, w jaki sposób masz czarną datę? :shock:


znajomości :złośliwiec:


Ingeniero pifko

:
Ingeniero, extra z czarną datą pifko
Kto ma jeszcze czarną ?? :złośliwiec: :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Gdybym miał nadal ażurowe wskazówki to pewnie by mnie ta czarna data ruszyła ale do pełnych, też białych, białe okienko pasuje.
Więc niech Ci się nosi, Ingeniero, nie zazdroszczę ;) pifko

:
Compadres, myśleliście o cywilnej wersji tego chrono? Można by zmienić tarczę i wskazówki chrono, dać tyle lumy ile się zmieści i nazwać to np Iryda. Coś w tym stylu tarczy:

dzięki bezelowi można sobie darować zupełnie cyfry godzin na tarczy i zostawić jakieś konkretne nakładane indeksy.
Szkoda żeby taka fajna koperta była jednorazowo wykorzystana..

Ostatnio zmieniony przez arek314 2021-03-08, 14:25, w całości zmieniany 1 raz
A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Ta koperta będzie użyta do "cywilnej" P.11c, oraz modelu który sie nazywa Instrument roboczo ;-) i nawiązuje do zegara pokładowego Karasia/Łosia.

:
ALAMO, dzięki za info pifko Chodzi mi po głowie zakup jakiegoś chrono w tym stylu w drugiej połowie roku, może już coś pokażecie w temacie. Jak nie zawsze jest Steinhart :)

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
bandi, kornel91, Woytec dzięki pifko

Co do Irydy - nie radzę wykorzystywać tego imienia, jakieś fatum nad nim wisi.

Pozdrawiam, Marek
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.