Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
machlo napisał/a:
pdrog, 41 to patelnia straszliwa - akceptowalne, jeśli masz łapę jak pudzian. :)


Zgadzam się. Jak Pudziana palec :D

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
machlo napisał/a:
pdrog, 41 to patelnia straszliwa - akceptowalne, jeśli masz łapę jak pudzian. :)


A Wimbledona robią tylko w wersji 41mm :mad:

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
pdrog, przy 19cm to rzeczywiście można rozważać.
Chociaż...

:
Tarcza petarda.


:
Kawał Orisa cool cool

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Cały zegar petarda.

:
Fazi napisał/a:
Kawał Orisa cool cool


To maluchy wiem bo mam ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Przyznam szczerze, że trochę zbyłem temat zegarków, ale poniekąd sytuacja zmusiła. Biega mi po głowie myśl co by popełnić jakiś zakup zegarka w tematach motoryzacyjnych, siedzi mi w głowie Motokoure i nie chce wyjść, jednak strona nie żyje, ciężko o jakieś info czy w ogóle można zakupić.


:
Kwarc co prawda, ale podoba mi się koperta.



:
bartq napisał/a:
Przyznam szczerze, że trochę zbyłem temat zegarków, ale poniekąd sytuacja zmusiła. Biega mi po głowie myśl co by popełnić jakiś zakup zegarka w tematach motoryzacyjnych, siedzi mi w głowie Motokoure i nie chce wyjść, jednak strona nie żyje, ciężko o jakieś info czy w ogóle można zakupić.

Obrazek


Motokura zdechła i poszła na rosół, więc nie bardzo.

Może jakaś Vratislavia jak nie musi być automat, chociaż chyba większość motoryzacyjnych już się rozeszło?

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
machlo napisał/a:
pdrog, przy 19cm to rzeczywiście można rozważać.
Chociaż...
Obrazek


złoty jest bardziej oczoyebny więc pewnie mniejszy by wystarczył....ale schodząc na ziemię to pieśń dalekiej przyszłości...raczej graal docelowy...na razie czekam na u1 blau...jeszcze 11 tygodni :głową w mur: :wkurzony:

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
bartq napisał/a:
Przyznam szczerze, że trochę zbyłem temat zegarków, ale poniekąd sytuacja zmusiła. Biega mi po głowie myśl co by popełnić jakiś zakup zegarka w tematach motoryzacyjnych, siedzi mi w głowie Motokoure i nie chce wyjść, jednak strona nie żyje, ciężko o jakieś info czy w ogóle można zakupić.

Obrazek


Z motoryzacyjnych to jeszcze tu można zobaczyć https://www.stratonwc.com/collections/frontpage

:
satanic666 napisał/a:
Kwarc co prawda, ale podoba mi się koperta.

Obrazek
Obrazek


Przyjemne bardzo :)


Erolek napisał/a:


Motokura zdechła i poszła na rosół, więc nie bardzo.



:głową w mur: :głową w mur: Czyli zostaje tylko szukać z drugiej ręki....

Oko skręciło też na Certiny WRC, ale jednak kura ma to coś. :oops:

:
bartq, orienty STI? Tylko chyba dostępność taka sobie.

:
Cały czas chodzi mi po głowie :głową w mur:


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.