Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
Ja też poczekam na komplet. mi poczekanie dosłownie chwilę dłużej nie zrobi różnicy a będzie mniej problemu dla mnie (czy to z bieganiem gdzieś, czy to z wysyłaniem w tę i nazad)

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Zmieniam swoją opcję na czekanie, wygodniej dla mnie zapłacić w styczniu. Przesyłka 30 PLN?

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Ja też zaczekam.

Skate or die!
:
Ja również zaczekam.

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Ja także zaczekam.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
To i ja poczekam.

:
Dołączam do czekających.

:
Zaczekam ;)

:
Podsumowując zatem jaka jest decyzja? Czy osoby, które nie chcą czekać mogą liczyć na wcześniejszy termin?

Silicon
:
Tak, Sylwek jest wprawdzie chory, ale myślę że w tym tygodniu będzie pierwsze składać.
Przygotujemy zaraz linkę do dopłat.
Potrzebujemy w uwagach informacji :
1. numer zegarka
2. jakie wskazówki montować
3. jaki dekiel montować

Kolejny raz proszę : o ile nie stanowi to dla was problemu, płaćcie przelewem, ostatecznie Tpay. Prowizje Paypala są absurdalnie wysokie.

:
Ja również poczekam cool

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
ALAMO, dzięki za info.
Przyszedł również mail. Jestem gotowy do wpłaty.

Zanim jednak wpłata to czy jest szansa by zobaczyć realne zdjęcia w obu opcjach wskazówek oraz dekiel w obu wariantach?

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Mówiąc wprost, to zajumałem jedyną kopertę "testową" jaka była, z numerem 000, i na tej złożyłem tę jedną sztukę :oops:
Sylwek jak zacznie swoje voo doo odstawiać, to złoży oba warianty, i je cyknie.
Bo ja teraz mam burdello bum bum - seryjny egzemplarz w jednej komplektacji, i dwa w piaskowanych kopertach, które się różnią deklem.
Wuja na tym będzie widać.
Tak że chwila, chwilunia.








Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2020-12-15, 19:37, w całości zmieniany 1 raz
:
Zaplacone!
Czekam na zegarek pifko

Ostatnio zmieniony przez Apa13 2020-12-15, 22:19, w całości zmieniany 1 raz
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Ja tez zaplacilem - z niecierpliwoscia czekam na zegarek cool

Silicon
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.