Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Z_bych napisał/a:
Nie nawilżają mnie Patki ale za Atmosy to Ty wiesz... ;)

[ Dodano: 2020-12-03, 23:53 ]
Albo inaczej, nie te ;)


Zatem proszę z dzisiejszej wycieczki. Poszedłem po coś innego i znalazłem Atmosa.
Ta wersja zarówno komplikacji jak i koloru chyba najbardziej do mnie przemawia :shock:








"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
A gdzie to takie cudeńka się kupuje ?

[ Dodano: 2020-12-04, 08:41 ]
Nie tak dawno marzyłem o tym żeby sobie fajnego kareciaka sprawić.

[ Dodano: 2020-12-04, 08:50 ]
Taki mi się podoba


Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2020-12-04, 09:09, w całości zmieniany 1 raz
Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi napisał/a:
A gdzie to takie cudeńka się kupuje ?


Atmosy są w PL dostępne zarówno w Aparcie jak i w Kruku.

Niestety nie bardzo jest konkurencja więc pozostaje tylko wybór wersji i koloru ;)

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Jak z Wielkiej Brytfanii kupuje się, jest myto ?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jacobi, myta nie będzie jak paczka wyjdzie w 2020. Od 2021 obowiązują standardowe zasady handlu międzynarodowego, więc zakupy powinny wyglądać tak samo, jak z np. USA.

:
machlo napisał/a:
Jacobi, myta nie będzie jak paczka wyjdzie w 2020. Od 2021 obowiązują standardowe zasady handlu międzynarodowego, więc zakupy powinny wyglądać tak samo, jak z np. USA.


pifko
Yo trzeba się pośpieszyć.

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Szukam obecnie jakiegoś Hulka sensownie wykonanego i takie coś mi się rzuciło:
https://www.ebay.co.uk/it....m1982#shpCntId


Zielony z tianjin 2824 wychodzi 140 funtów z przesyłką, zanh35 niecałe 120 funciaków. Obiecują nawet 904L...

:
qbapiasek, kup Tisella

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
qbapiasek, kup Tisella


Właśnie chce sprawdzić coś innego cool jak coś to zdaje sobie sprawę z jakości Tisella...a Ty masz czarnego dalej?

:
qbapiasek napisał/a:
Michał napisał/a:
qbapiasek, kup Tisella


Właśnie chce sprawdzić coś innego cool jak coś to zdaje sobie sprawę z jakości Tisella...a Ty masz czarnego dalej?


Oj nie, poszedł już dawno temu do ludzi

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
qbapiasek napisał/a:
Michał napisał/a:
qbapiasek, kup Tisella


Właśnie chce sprawdzić coś innego cool jak coś to zdaje sobie sprawę z jakości Tisella...a Ty masz czarnego dalej?


Oj nie, poszedł już dawno temu do ludzi


Ja z zasady nie kupuję drugi raz takiego samego zegarka. Tisella Hulka zawsze można kupić, na niemieckim olx wiszą dwa. Pewnie zdecyduje się na San Martina lub właśnie tego surgessa bo mi się w w San martinie podoba logo to nowe. Z drugiej strony kusi heimdallr z tymi grawerunkamk na ringu wewnętrznym :))

:
qbapiasek, pokaż tego heimdallry bo nie mogę znaleźć?
San Martin wygląda bardzo obiecująco.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
qbapiasek, a może coś od oprawców?



a może bardziej prawilnie? NIkt Ci wtedy nie śmie powiedzieć, że podróbkę nosisz:





"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
kornel91 napisał/a:
qbapiasek, pokaż tego heimdallry bo nie mogę znaleźć?
San Martin wygląda bardzo obiecująco.


https://www.heimdallr.wat...submariner.html

https://www.youtube.com/w...rAhYI_LQ&t=180s

Ej no na chińskim forum nie można polecać niemców jak ktoś chinola chce kupić :P za to powinny być ostrzeżenia...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.