Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Świetny zestaw z tym paskiem :))

Ale w cenie Damasko to ja bym co innego wziął... UTSa może - też niszowe i wykonanie super hmmm

:
Tylko, że te UTS brzydkie :))

:
bert69 napisał/a:
Powiedzcie proszę, żeby wypadł :głową w mur: :wkurzony: :głową w mur:

Obrazek



Nie wypadnie. Mi wpadł i po krótkiej wewnętrznej dyskusji postanowiłem go kupić. Z listy wyparł coś czarnego (w tym u1) i suba. Zakładam, za najpóźniej do połowy lutego kliknę. Zastanawiam się tylko czy dopłacać do wersji tegiment? Brać go na kajdanie i dokupić za circa 130 ojro gumę czy tylko na gumie...

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
satanic666 napisał/a:
Tylko, że te UTS brzydkie :))


Mnie się podobają, bardziej niż Sinny i Damasko... tylko drogie i mało używek...

:
pdrog napisał/a:
bert69 napisał/a:
Powiedzcie proszę, żeby wypadł :głową w mur: :wkurzony: :głową w mur:

Obrazek



Nie wypadnie. Mi wpadł i po krótkiej wewnętrznej dyskusji postanowiłem go kupić. Z listy wyparł coś czarnego (w tym u1) i suba. Zakładam, za najpóźniej do połowy lutego kliknę. Zastanawiam się tylko czy dopłacać do wersji tegiment? Brać go na kajdanie i dokupić za circa 130 ojro gumę czy tylko na gumie...

Tegiment to podstawa... :idea:
Nie wiem, czy nie mam gdzieś gumy zbywającej do U1 hmmm ...mogę poszukać... :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2020-12-03, 20:33, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi czarna może?

:
Czarna... hmmm zdaje się, dawno w to wiadro nie zaglądałem :facepalm:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
A przycinana czy cała?

:
Ja nie przycinałem, więc pewnie cała, ale z drugiej ręki brana...daj mi czas do jutra - w robocie mam pudła, to sprawdzę, OK :?:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2020-12-03, 20:57, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ok, jasne jak coś to pisz.
Dzięki

:
Mierzone było :))
Do PP mam stosunek mocno nijaki (podoba mi się tylko jeden model).
Ale to jak to jest wypolerowane to szacun! Nie wiedziałem nawet, że w polerce jest możliwy do osiągnięcia taki efekt :shock: :shock: :shock:
Zdjęcia tego nie oddają. trzeba zobaczyć na żywo.
Jak ktoś z WWA lub będzie w stolicy to warto skoczyć zobaczyć...to chyba jedyne miejsce na świecie gdzie można zobaczyć Aquanauta i Nautilusa. Obsługa bardzo spoko i wszystko można przymierzyć bez pośpiechu.


"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Aquanaut super zegar. Nautilus delikatnie mówiąc średni. Oczywiście żadnego w realu nie widziałem. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Fazi napisał/a:
Czarna... hmmm zdaje się, dawno w to wiadro nie zaglądałem :facepalm:


Jak niebieska to się uśmiechnę... Jak czarna to niech się satanic666 uśmiecha 😈

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Dorian06 napisał/a:
Aquanaut super zegar. Nautilus delikatnie mówiąc średni. Oczywiście żadnego w realu nie widziałem. :(


Zgadzam się w 100%

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Nie nawilżają mnie Patki ale za Atmosy to Ty wiesz... ;)

[ Dodano: 2020-12-03, 23:53 ]
Albo inaczej, nie te ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.