Wysyłka za pobraniem
Odpowiedz do tematu

: Wysyłka za pobraniem
Mam kupca na drobiazg z Olx (klamra), ale chce żebym wysłał za pobraniem. A ja nigdy nie wysyłałem...

Jak to zrobić najtaniej hmmm
Czy sa listy za pobraniem, bo na stronie poczty znalazłem tylko paczki (i to nie jest tanie jak za taki drobiazg) ?
Inpost sprawdziłem, jeszcze jakieś alternatywy?

:
Spróbuj na https://furgonetka.pl/ Powinno wyjść taniej niż na poczcie. Przy najmniejszej paczce coś kolo 17,29zł

Ostatnio zmieniony przez yanwbd 2020-11-27, 18:31, w całości zmieniany 1 raz
:
yanwbd, Machu - furgonetka - opcja optymalna :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
DPD polecam, z promocjami obecnymi taniej niż poczta, w 95% sytuacji jest na drugi dzień, a i przy pobraniu szybciej kasa dociera do Ciebie (u mnie ostatnio dwa dni po dostawie, na poczcie zdarzało mi się że tydzień czekałem).

:
Też korzystam z furgonetka.pl - polecam

:
Teraz uruchomili przesyłki olx. Może warto spróbować? Ostatnio zapłaciłem 10zł za przesyłkę książki do paczkomatu. Dla kupującego powinno być to bezpieczne bo rozumiem boi się przelać z góry na konto?

:
pg22 napisał/a:
Teraz uruchomili przesyłki olx. Może warto spróbować? Ostatnio zapłaciłem 10zł za przesyłkę książki do paczkomatu. Dla kupującego powinno być to bezpieczne bo rozumiem boi się przelać z góry na konto?


Jest podobno sporo wałków z tymi wysyłkami olx

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Podszedłem na pocztę na dworcu bo akurat w centrum byłem...16,50 najtańsza vs. 15,85 inpost, taniej chyba nie będzie hmmm

:
Michał napisał/a:
pg22 napisał/a:
Teraz uruchomili przesyłki olx. Może warto spróbować? Ostatnio zapłaciłem 10zł za przesyłkę książki do paczkomatu. Dla kupującego powinno być to bezpieczne bo rozumiem boi się przelać z góry na konto?


Jest podobno sporo wałków z tymi wysyłkami olx


Ale tu akurat, oszukują sprzedających.

:
Santino napisał/a:
Michał napisał/a:
pg22 napisał/a:
Teraz uruchomili przesyłki olx. Może warto spróbować? Ostatnio zapłaciłem 10zł za przesyłkę książki do paczkomatu. Dla kupującego powinno być to bezpieczne bo rozumiem boi się przelać z góry na konto?


Jest podobno sporo wałków z tymi wysyłkami olx


Ale tu akurat, oszukują sprzedających.


No to przecież Machu jest sprzedający ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
I sprzedajny? :oops: :twisted: ;) :D

:
Sprawdziłem polecane wyżej i niestety nieco drożej, poszło pocztą ale to kupujący więcej zapłaci skoro chciał koniecznie pobranie ;)

Dzięki za odp pifko

[ Dodano: 2020-12-03, 19:05 ]
Tym razem poczta mnie zaskoczyła szybkością działania - nadałem przesyłkę w pon rano, po niecałych 24 godz dotarła do nadawcy w Warszawie :shock: A dziś w południe zaksięgowało mi kasę na koncie :))

Ostatnio zmieniony przez Machu 2020-12-03, 19:05, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.