Nowe modele Parnisów
Odpowiedz do tematu

:
Chyba jeszcze nie było. Parni-patek 42mm



Na imię mam Grzesiek.
:
Tylko ta nazwa...
Nie wiem tak dokładnie z jakiego powodu ale "marki" Parnis nie trawię od samego początku :/

:
Jesteś uprzedzony :-)
Tak obiektywnie, to trzeba się serio nagimnastykować, żeby z tego zrobić "penisa", bo to jest najbardziej "hy hy hy" skojarzenie.
Marka jak każda inna.
A prawde mówiąc to należy ją podziwiać.
To jest w tej chwili globalny gracz na dużą skalę, sprzedajacy miliony zegarków. Po prostu miliony.

:
Woytec napisał/a:
Tylko ta nazwa...
Nie wiem tak dokładnie z jakiego powodu ale "marki" Parnis nie trawię od samego początku :/


Akurat w przypadku Parnisa mam większy problem z losowością w jakości niż z samą nazwą, a na drugim biegunie jest Pagani Desing, gdzie jakość jest super, ale nazwa mnie okrutnie zniechęca :facepalm: Choć chyba i tak się w końcu skuszę na GMT :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Tez pogański dizajn widzisz ? :złośliwiec: :D

:
ALAMO napisał/a:
Jesteś uprzedzony :-)
Tak obiektywnie, to trzeba się serio nagimnastykować, żeby z tego zrobić "penisa", bo to jest najbardziej "hy hy hy" skojarzenie.
Marka jak każda inna.
A prawde mówiąc to należy ją podziwiać.
To jest w tej chwili globalny gracz na dużą skalę, sprzedajacy miliony zegarków. Po prostu miliony.


A jak wiadomo powszechnie - miliony much nie mogą się mylić...
;)


Ich tam jest dobrze ponad miliard - ma kto kupować ;)

:
Ile pasków sprzedałeś TAM?
A darz bór, żeby choć 10% :oops:
Ja chwilowo TAM nie sprzedaję tyle, może 5% zaledwie.
Bo oni STAMTĄD sprzedają 95% TU.
Więc po prostu siedzę i podziwiam.
Jak ten wioskowy gupek :oops:
Jak pisał Tołstoj, Brama do świątyni Prawdy i Dobra jest niska. Tyko pokora pozwoli ci tam wejść.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.