Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Przed chwilą newsletter z SW oglądałem z tym zegarem ;)

:
Oba super


Ostatnio zmieniony przez Szymon 2020-09-01, 08:20, w całości zmieniany 1 raz
"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Machu napisał/a:
Przed chwilą newsletter z SW oglądałem z tym zegarem ;)


Ja też ;)
Podoba mi się, oczywiście oprócz stylistyki, która jest bardzo w moim stylu, jednoprzyciskowy chronograf, takiego jeszcze nie mam.

:
Szymon, panda świetna.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06,
Oba świetne.
Panda to limitka.

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2020-09-01, 19:13, w całości zmieniany 1 raz
"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Fajne czarnuchy


Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
U2 świetny, tamte dwa za dużo kresek imo ;)

:
No i co z tego, że prawie wszystko super,



ale kiedy widzę tak zrobione logo, to wiem, że nic innego bym nie zwracałbym uwagi :/


Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2020-09-04, 14:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Z_bych napisał/a:
No i co z tego, że prawie wszystko super,

Obrazek

ale kiedy widzę tak zrobione logo, to wiem, że nic innego bym nie zwracałbym uwagi :/

Obrazek


Na zywo to logo, az tak nie jest widoczne, ale zgadzam sie, ze nie wyglada to fajnie :popcorn:


:
muchacho_ napisał/a:

Na zywo to logo, az tak nie jest widoczne, ale zgadzam sie, ze nie wyglada to fajnie :popcorn:

Obrazek


No własnie :/ Wolałbym już zwyczajny, ładny nadruk :(

:
Na żywo to jest bardzo ładny zegar - zielonego miałem na ręce - ale oczywiście za mały :P

:
Mam nawet dokładnie taką wersję kolorystyczną i jak dla mnie na żywo jest spoko ;)


:
Ja z powodu tego logo wyglądającego jak niedoróbka zrezygnowałem z tego zegara w sklepie a pojechałem specjalnie po niego. Detal, ale mnie odrzuca strasznie. Można by to spiąć jakimś podkreśleniem bardzo cienkim i było by 100x ładniej.

:
Też go oglądałem kilka dni temu. Nawet rozmiar bym zniósł, bo dobrze leżał, ala logo mnie zniechęciło :/
A zegarek super.

:
Komentarz jest tylko jeden...zajebibi :))
Niestety szybko nie kupie sobie i to jest największy i jedyny jego minus :wkurzony:

Od lat mi się podobał ale nigdy nie widziałem. Na żywo powala. Proporcje wręcz idealne (leży lepiej niż genialnie leżący Rolex SUB).
Od dupy strony poezja, mozna patrzeć się godzinami :shock:




"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.