Klamra WotanCraft SLC
Odpowiedz do tematu

: Klamra WotanCraft SLC
Hit czy kit. Gdzie się kończy piękno a zaczyna odpust i kicz.
Co myślicie o tej klamrze ?
Zabawka za 60$.



:
Dla mnie może być , nawet się zastanawiałem nad taką jaką ma Blaz

:
Gdybym miał Pama to z pewnością bym nabył- nie jest kiczowata i chyba fajnie wykonana. Do innego zegarka, w sensie nie-Pama nic a nic nie pasuje. Jeśli ktoś chce uniwersalną, ciekawie wykonaną klamrę niekoniecznie do Pama to staruszkowa seria z monetami miażdży ;) Ta ze szwami też była niezła.

: Re: Klamra WotanCraft SLC
Wywiad napisał/a:
Hit czy kit. Gdzie się kończy piękno a zaczyna odpust i kicz.
Co myślicie o tej klamrze ?
Zabawka za 60$.


tak przy klamrze z kopernikiem staruszka ta to jakis odpust jest.

pozdr
strix

:
Syf, malaria i korniki :cool:

Foch und Ch.
:
Powiem po japońsku takase :wink:

:
Za tania.
Powinna kosztować minimum $200, bo tak to wstyd nosić :)

:
Jak dla mnie lekko odpustem daje.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
Ja do klamr mam stosunek raczej utylitarny. Ma mi się podobać, ale przede wszystkim ma być wygodna w noszeniu. Dlatego nie mam np. żadnej klamry Pre-V, bo się źle zakładają.

Z tego mojego punktu widzenia powiedziałbym tak: ładna jest, ale czy wygodna w noszeniu?

:
Blaz napisał/a:
Ja do klamr mam stosunek raczej utylitarny. Ma mi się podobać, ale przede wszystkim ma być wygodna w noszeniu.


To chyba to co nosisz to zaprzeczenie Twojej teorii : )
Jak założyłem Twój zegarek (fajny dodam) to wszystko było idealnie prócz tego ogromnego, za wielkiego czegoś w postaci klamry właśnie :P

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
A nie, bo wbrew pozorom klamry z prostym językiem, czyli gpf-buckle są bardzo wygodne. :mrgreen: A do tego te, które wybrałem, są nie tylko wygodne, ale mi się podobają, a o to właśnie mi chodziło. :wink:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-11-17, 11:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Blaz napisał/a:
A nie, bo wbrew pozorom klamry z prostym językiem, czyli gpf-buckle są bardzo wygodne. :mrgreen: A do tego te, które wybrałem, są nie tylko wygodne, ale mi się podobają, a o to właśnie mi chodziło. :wink:


Jak dla mnie ona była mega niewygodna przez swoją wielkość...zdecydowanie fajniejsza by była mniejsza.
No ale ważne, że tobie się podoba : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Blaz
[Usunięty]
:
Kwestia przyzwyczajenia. :wink: Praktycznie od początku swojej zegarkowej przygody noszę klamry szersze na bokach. :wink:

W praktyce zwracałbym uwagę na tą część, na której opiera się języczek klamry. Jeśli jest dobrze ta część wyprofilowana, to będzie leżeć na pasku i nie będzie odstawać, nawet jeśli jest szeroka. Przy tej klamrze mam wątpliwości czy tak jest. Ale i tak najważniejsze czy Ci się ta klamra Wywiad po prostu podoba. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.