Jaki szafir do Seiko SKX 007?
Odpowiedz do tematu

: Jaki szafir do Seiko SKX 007?
Przymierzam się do zamówienia szkła szafirowego do mojego 007. Pytanie: brać zwykłe czy z niebieskim AR? Jak to żywo wygląda? Ktoś się wypowie, coś poleci? Pozdrawiam

:
Miałem z niebieskim od Crystaltimes wyglądało suuuuppper

:
Ja mam w Monsterze z AR niebieskim. I szczerze mówiąc nie widzę tego niebieskiego. :(

Ostatnio zmieniony przez Dorian06 2020-07-27, 08:22, w całości zmieniany 1 raz
Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
To chyba kwestia indywidualna co kto lubi ;)

Robilem sobie moda SKX i najpierw zamowilem wypukle z niebieskim AR (crystal times). Niestety efekt mi sie nie podobal bo wygladalo troche jak w tanim chinczyku. Ostatecznie zamowilem drugie szklo ze przezroczystym AR i bylo duzo lepiej :)

:
muchacho_ napisał/a:
To chyba kwestia indywidualna co kto lubi ;)

Robilem sobie moda SKX i najpierw zamowilem wypukle z niebieskim AR (crystal times). Niestety efekt mi sie nie podobal bo wygladalo troche jak w tanim chinczyku. Ostatecznie zamowilem drugie szklo ze przezroczystym AR i bylo duzo lepiej :)


A o co chodzi z podwójnym AR? Bo nie ogarniam :D

:
antyrefleks.

W sensie powłoka zapobiegająca odbiciom.

a w temacie ja polecam wypukły szafir jednak z niebieskim ar, ale ja lubie niebieskie :))

pojedynczy AR - na jednej stronie szkla (wew lub zew)
podwojny AR - z obu stron szkla.

Jak nie jest super twardy, to czasem sie rysuje jesli jest po zewnetrznej stronie.

Ostatnio zmieniony przez beceen 2020-08-14, 11:18, w całości zmieniany 1 raz
beceen | ***** ***
:
Dzięki.
Mam AR w moim Citizenie Signature Classic (czarna tarcza) - oczywiście przezroczysty. Wygląda obłędnie, a nie wiem jak w skx 007 sprawdzi się niebieski

:
Hogg napisał/a:
Dzięki.
Mam AR w moim Citizenie Signature Classic (czarna tarcza) - oczywiście przezroczysty. Wygląda obłędnie, a nie wiem jak w skx 007 sprawdzi się niebieski


Jeszcze nie widziałem zegarka w którym niebieski AR wyglądał by źle ;)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.