Zegarek forumowy na X rocznicę - 2019
Odpowiedz do tematu

:
I ustrojstwo do nakręcania. Czy tam zmieniania wskazówek. cool

:
Coś się ruszyło?

:
Ruszyła -- maszyna -- po szynach -- ospale,
Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem,
I kręci się, kręci się koło za kołem,
I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej,
I dudni, i stuka, łomoce i pędzi,
A dokąd? A dokąd? A dokąd?

:popcorn:

Czas jest moim sprzymierzeńcem.
:
Coś "drgło".

Przyszły gotowe klamry.





Paski się szyją, czarne kroko z czerwona nitką.
Zrobiliśmy całe czarne, łacznie z podbitką, więc będą dość nietypowe :-)

Niestety, przez to całe wariactwo covidowe, musieliśmy zmienić niektórych poddostawców :-( co oczywiście znów oznaczało kolejne rozmowy, macanie się po jajkach itd ... Ale wszystko już jest OK.

:
Byle do przodu

:
Generalnie ostatnie pół roku to dramat.
Bankructwa podwykonawców, przenoszenie produkcji, nowe uzgodnienia, nowe wzorniki, matryce ...
Potraciliśmy część zaliczek, musieliśmy popłacić nowe.
Nie da się zwindykować prywatnej firmy z Hong Kongu, której właściciel wyskoczył przez okno ...
Bo najpierw była powódź, potem zaczęły się w HK zamieszki, a potem był covid.
:(
Tam zmiotło z rynku 25% takich niezależnych, rodzinnych firm - a my z zasady z takimi pracowaliśmy.
Uratował nas fakt, że jesteśmy marką która od początku przyjęła politykę budowania stanów magazynowych.
To takie nienowoczesne, i bez sensu, ale dzięki temu mogliśmy bez większych problemów prowadzić przez +/- pół roku ostatniego produkcję, bez względu na możliwości dostaw...
No i to, że produkujemy dla wojska, po prostu ...
Do PZL mamy zmagazynowane pudła, werki - niestety tylko białe bo Szanghaj dalej nie pracuje na pełnej parze, klamerki, przedpłacone koperty powinny być gotowe dosłownie za tydzień +/-. Paski są zapłacone, czekamy na dostawę. Tarcze i wskazówki - przenieśliśmy produkcję do nowych podwykonawców, pracują, mam nadzieję że zaraz skończą.

:
ALAMO, tak z ciekawości, co produkujecie dla wojska?

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Zegarki :-)

:
:D

Krzysiek ale tak na poważnie, spore są to zamówienia dla armii? co oni konkretnie lubią i biorą ?
:shock:

:
Maras napisał/a:
:D

Krzysiek ale tak na poważnie, spore są to zamówienia dla armii? co oni konkretnie lubią i biorą ?
:shock:


Marek? facepalm

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Maras, to jest tajne łamane przez poufne.

:
Jacobi napisał/a:
Maras napisał/a:
:D

Krzysiek ale tak na poważnie, spore są to zamówienia dla armii? co oni konkretnie lubią i biorą ?
:shock:


Marek? facepalm


No co,no co? Może majo jakiś taktyczny model do wojenki, bo coś mi umknęło.... :złośliwiec:

:
To podajcie jakie długości pasków.... to będę już pewny ,że trzeba dołożyć do zegarka 200 - 300 zł , bo pewnie znów dla chłopców paseczki :)

Ostatnio zmieniony przez artur111bartek 2020-09-01, 20:17, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.