Bolm Automaton co do niego?
Odpowiedz do tematu

: Bolm Automaton co do niego?
Hej,
Taki pacjent do ubrania. 22 mm w uszach. Nie mam kompletnie pomysłu na niego. Może jakaś ciekawa bransa? Podrzućcie jakieś pomysły.


Non serviam.
:
bransa chyba nie bardzo - jakas brazowa skora z bialym szyciem?
Rally grubsze?

beceen | ***** ***
:
Brązową z białym to ma na fotce ;)
Bransa faktycznie nie, musiałaby być firmowa, dopasowana do koperty a takiej nie ma. Mesz też nie bardzo do takich uszu.
Ja bym tu widział czarną z białym, nie przepadam za brązowymi paskami do zegarków z białym cyferblatem i czarnymi dodatkami jak bezel, wskazówki, ten "globus"... hmmm
Może być dowolna skóra, wedle uznania.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2020-07-15, 12:27, w całości zmieniany 1 raz
:
Skoro zegarek lekko 'podróżniczy' to może jakiś parciak - khaki albo piaskowy hmmm

:
Barton ma fajne 2 częściowe szmaciaki przyzwoitej jakości. Będzie dobrze to wyglądać oraz wygodnie.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Machu, Dorian06, dobry kierunek, o szmatkach nie pomyślałem pifko

Non serviam.
:
Nawet fajne, ale szukam czegoś z tradycyjną klamrą. Tymczasowo takie coś założyłem:


Non serviam.
:
Też dobrze wygląda ;)

A jak chcesz taki grubszy canvas (na skórze) to koledzy z forum świetne robią :))

:
I to jest słuszna droga:) idę przejrzeć odpowiednie wątki.

Non serviam.
:
barteq_m napisał/a:
Nawet fajne, ale szukam czegoś z tradycyjną klamrą. Tymczasowo takie coś założyłem:

[url=https://farm66.staticflickr.com/65535/50137875756_5210d7d7e6_b.jpg]Obrazek[/url]

Jest dobrze.

[ Dodano: 2020-07-22, 08:51 ]
Machu napisał/a:
...
A jak chcesz taki grubszy canvas (na skórze) to koledzy z forum świetne robią :))

Mnie to się kłuci. Ponieważ z takim paskiem do wody nie wejdziesz. Raczej. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ale o wodzie nic nie było ;)

:
To była dygresja taka. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.