Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
PAM 683
Siadł strasznie :))


"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Ale "strasznie" to tak troche niejednoznacznie :/ :))

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Michał napisał/a:
robinp napisał/a:
jak u polskich dilerow samochodów. Ile byś na auto nie wydał, to i tak dywaniki musisz kupić oddzielnie.


Ja dostałem gratis :))


Używane się nie liczą :złośliwiec: ;)



rrr niebieski fajny ale niestety cena wysoka :(



Pisar, z tych dwóch , tak jak pisałem , ten lepszy . :)

:
Mattoni, wiem wiem tylko mam z nim jeden problem...to już jest cena zajebistego Rolka który technicznie i materiałowo go zjada bez popity :shock:

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Miałeś jednego i sprzedałeś, a materiałowo czym się różnią?

:
satanic666 napisał/a:
Miałeś jednego i sprzedałeś, a materiałowo czym się różnią?


Rolek: ciekawsza/nietypowa stal, wskazówki i indeksy z białego złota, ceramiczny bezel z markerami zalanymi platyną, super luma
Werk chodzący z mega dokładnością

Materiałowo to chyba nie ma co porównywać...ale nie materiałami się wybiera zegarki ;)

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
To w zwykłym Subie takie cuda nigdy, aż tak nie zagłębiałem się w temat bo to nie mój target.
A Pam chyba też używa stali 904l hmmm
I tak jak mówisz nie materiałami wybiera się zegarki pifko

:
satanic666, no też mnie zaskoczyły te materiały w SUBie i nie byłem kiedyś świadomy
Jest sporo smaczków w tych zegarkach...np. mikro korona grawerowana na szkle na wysokości godziny 6, która jest ledwo widoczna (choć to pewnie wiesz)

Tutaj fajnie złapana:

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Rolek: ciekawsza/nietypowa stal, wskazówki i indeksy z białego złota, ceramiczny bezel z markerami zalanymi platyną, super luma


To wszystko jest w "tanim" subie? Też nie wiedziałem

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
No koronę widziałem :)

:
extra jest ten sub

Skate or die!
:
Michał napisał/a:
pisar napisał/a:
Rolek: ciekawsza/nietypowa stal, wskazówki i indeksy z białego złota, ceramiczny bezel z markerami zalanymi platyną, super luma


To wszystko jest w "tanim" subie? Też nie wiedziałem


Ano jest
Też kiedys się zdziwiłem


prezesso napisał/a:
extra jest ten sub


Wiadomix cool
Może jeszcze zmienisz zdanie to nie czytaj ;)

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Michał napisał/a:
pisar napisał/a:
Rolek: ciekawsza/nietypowa stal, wskazówki i indeksy z białego złota, ceramiczny bezel z markerami zalanymi platyną, super luma


To wszystko jest w "tanim" subie? Też nie wiedziałem


Ano jest
Też kiedys się zdziwiłem


prezesso napisał/a:
extra jest ten sub


Wiadomix cool
Może jeszcze zmienisz zdanie to nie czytaj ;)


nie miałem pojęcia, że tyle smaczków jest tam ukrytych pifko niestety jedyny rolex, który mnie rusza to milgauss...oczywiście niebieski/zielony

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
No mi Deepsea z uwagi na rozmiar cool

:
Ogólnie trzeba przyznać, ze Rolex nigdy nie był zbyt lubiany ani poważany tu na forum... do czasu, aż niektórzy mają okazję go mieć lub mierzyć :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.