Zegarkowe linki, artykuły i wydarzenia
Odpowiedz do tematu

:
Dorian06, :)) :złośliwiec:

:
Dorian06 napisał/a:
Svedos napisał/a:
Phi...nasz Kosmonauta...wr100, szafir, stalowa koperta, hybrydowy wyświetlacz ...i kosztuje tylko tysiunc z małym okładem :))

Ciekaw jestem jak datownik w Hamie. :złośliwiec:


Aaaa co , datownik Ci nie działa plask :D

:
Svedos napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
Svedos napisał/a:
Phi...nasz Kosmonauta...wr100, szafir, stalowa koperta, hybrydowy wyświetlacz ...i kosztuje tylko tysiunc z małym okładem :))

Ciekaw jestem jak datownik w Hamie. :złośliwiec:


Aaaa co , datownik Ci nie działa plask :D

Hama nie mam. Dlatego pytam. :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Nie wiem czy to było już, ale taki microbrand z kraju fuksjowej krówki

https://code41watches.com/

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Pasjonująca lektura
https://www.stockwatch.pl...S6o8pm4EpAc2c5U

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Pomijając zupełnie Balticusa i jego założyciela - część pytających totalnie zielona, pytania zdradzają (wg mnie) brak nawet minimalnego ogarnięcia tematu :P

:
Machu napisał/a:
Pomijając zupełnie Balticusa i jego założyciela - część pytających totalnie zielona, pytania zdradzają (wg mnie) brak nawet minimalnego ogarnięcia tematu :P


To też. Ale niektóre odpowiedzi to też takie... no...

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Pytanie były całkiem spoko - oczekiwane były odpowiedzi, ile kasy z tego biznesu będzie, żeby wiedzieć czy warto wchodzić w akcje Balticusa.

:
Jakby ktoś chciał kupić Rolka Polara :))
Zdjęcia z KIZI, filmik z yt.



:
machlo napisał/a:
Pytanie były całkiem spoko - oczekiwane były odpowiedzi, ile kasy z tego biznesu będzie, żeby wiedzieć czy warto wchodzić w akcje Balticusa.


W sumie to masz rację - ja patrzyłem z punktu widzenia kogos kogo interesują zegarki a nie potencjalnego inwestora ;)

:
https://www.seikomods.com/

crystaltimes bedzie mialo sklep w europie (co prawda w UK, ale zawsze blizej).

beceen | ***** ***
:
Svedos, hmmm będziesz na Kizi Sprzedawcą Profesjonalnym :?: :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Na kizi nastąpiła mentalna rewolucja, na poziomie władz. Ludzie którzy byli personalnie zaangażowani w sekowanie GG, przy użyciu wszelkich sił i środków, nie pełnią już tam żadnych funkcji. Z rok temu, Sylwek zrobił na potrzeby jakiegoś ich projektu rysunki, rozmawiał z Gienkiem Szwedem (jak Szwed ze Szwedem ;-) ) ... Zmiany, zmiany, zmiany ;-)

:
Dorian06 napisał/a:
Svedos, hmmm będziesz na Kizi Sprzedawcą Profesjonalnym :?: :))


Ulalal, to teraz będą Gerlachów zapraszać na bankiety? :złośliwiec:

;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.