Czy ktoś coś...?
Odpowiedz do tematu

: Czy ktoś coś...?
Na mojej wsi został przyłapany jeden kradziej i w czasie "czynności" znaleziono u niego takie cóś:



Czy ktoś jest w stanie na podstawie tego wybitnego zdjęcia powiedzieć coś więcej niż "wygląda jak roleks gaytona" i że nie ma jednego puszera?

Podobno zgłosił się właściciel z wyceną na 71 kPLN...

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
hmmm wyglada jak roleks gaytona i nie ma jednego puszera :)) w dodatku przydałby mu sie rutinoscorbin ;)
Obiekt to może byc równie dobrze rolnix z cieśniny bosforskiej jak i legitna Daytona, autor zdjęcia przebił klasą i umiejętnościami Dorusia :D któren musi chyba zacząć sie obawiać o stołek prezesa KSF ;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
No miałem nikłą nadzieję, że na podrupkarskim forumie znjdzie się jednak ktoś kto rolniksa od podrupki rozróżni po fragmencie bransolety ;) :))

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Ale masz toto w ręku czy tylko tę fote wybitną ?
Bo na tym to naprawdę gówno widać, jedyne co to że maskownice są dość marnie spasowane - ale umówmy sie że mówimy o Rolniksie, więc to nie jest nic co by dziwiło w zegarku co może mieć prawie 30 lat a wybitny nigdy nie był hmmm

:
No niestety tylko "fotę".

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
kwater napisał/a:
Podobno zgłosił się właściciel z wyceną na 71 kPLN...

Arek Milik?
Taki mu kradzieje w Neapolu zrabowali :D :D :D :D


A poważnie, to wuja widać, ale Daytona ma nieco podniesione osie wskazówek totalizatorów w stosunku do osi indeksów 3 - 9. Tu wydaje się, że są w linii.

:
Przejrzałem z ciekawości zdjęcia Daytony i w żadnej endlink nie wystawał tak poza uszy.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
No to dzięki Kumotrom - utwierdziliście się w przeświadczeniu, że to fejk :) pifko

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Pozwól mu odkupić za pół ceny :D

:
Ale co jotpega? To nawet za ćwierć ceny bym sprzedał ;) :D

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:


Mam puszera gold, poproszę o link do zakupowania.

:))

Czas jest moim sprzymierzeńcem.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.