POKAŻ CO MASZ NA NADGARSTKU LUB W KIESZENI...
Odpowiedz do tematu

:
Dziś taki mniej wiekowy, w kwiecie wieku bym powiedział


:
>>>

W ten piękny wiosenny dzień na moim nadgarstku zawitała Sława vel Slava... :)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner, bardzo fajna.
U mnie z vintage dzień 4




:
>>>

Mariusz.

Zaprezentowany King Diver to wspaniały zegarkowy vintage, natomiast "gazomierz" jest na swój sposób wielce oryginalny... :)

W dniu dzisiejszym przymierzyłem się do dwóch Sław i wybór naprawdę nie należał do najłatwiejszych... ;)



<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2020-03-25, 19:19, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
>>>

Thomas666.
Zegarek "dowódczy" Воздушно-десантных войск (ВДВ) jest w moich najbliższych planach i to w dodatku z odpowiednimi akcesoriami... :roll:

Pozwolę sobie zapytać, w jaki sposób koperta rzeczonego czasomierza została pozbawiona powłoki chromowej... :?:

Z góry dziękuję bardzo za informację zwrotną, gdyż efekt jest naprawdę wielce interesujący... :shock:

Natomiast u mnie na nadgarstku zawitała dzisiaj kolejna Sława... :)



<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
bladerunner, Żeby nie spamować w temacie podpowiem, że metodę pozbawienia kamandira powłoki opisałem w tym temacie pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
staruszków dzień 5.
Tym razem dziarski 50-o latek któremu koncycji niejeden młodziak może pozazdrościć.
To co widać na zdjęciu to jedynie odbite paluchy i włosy - ryski na nim nie ma ani jednej!


:
>>>

Thomas666.

Bardzo dziękuję za wręcz błyskawiczną i co najważniejsze, to bez wątpienia profesjonalną odpowiedź... pifko

Mariusz.

Wyrazy niekłamanego podziwu i szczerej zazdrości dla dziarskiego "staruszka"... :shock:

<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Mariusz napisał/a:
staruszków dzień 5.
Tym razem dziarski 50-o latek któremu koncycji niejeden młodziak może pozazdrościć.
To co widać na zdjęciu to jedynie odbite paluchy i włosy - ryski na nim nie ma ani jednej!

Obrazek


50tki to on raczej jeszcze nie osiągnął. W każdym razie czasem widuję ten model na aukcjach i zawsze przyciąga oko zdecydowanie. Przy czym logo zwierzynieckie, jak patrzę dokładniej, nie jest równie zdecydowanie dopracowane.

Zegarki * Rower * Radio
:
W sumie masz rację, bo to reedycja modelu z 69r.

:
>>>

Ze względu na fakt, że zniknęły zdjęcia załączone przeze mnie do poprzednich wpisów, to pozwolę sobie ponownie zaprezentować zegarek Sława vel Slava... ;)



<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2020-03-27, 15:34, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Znów Chronoace, ale tym razem w wersji zwykłej, nie Nonscratch


:
Fajoskie masz te Orienciki. pifko
Mnie w tej chwili żodyn zegarek nie cieszy :( :( :oops: .
Noszę jeden od kilku miesięcy..

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.