Tak ten jeden, jedyny...
Odpowiedz do tematu

:
satanic666 napisał/a:
Fajny zegar, ale już był przerabiany :))

Najgorzej jak klikniesz zegar bo wydaje się fajny a po przyjściu i chwili refleksji okazuje się że już go kiedyś miałeś :D

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
No :D

:
Co byś nie kupił, to i tak będziesz ostatecznie sfrustrowany. :D Bo najfajniejsze jest wyberanie i szukanie... a potem ten jeden jedyny przychodzi, a zaraz za nim pytanie, a po wuja mi był piąty/dziesiąty zegarek? A im droższy, tym boleśniejsza jest to chwila. :popcorn: :))

:
Dobrze, że mam inaczej ;)
Co najwyzej jedne zegarki nudza mi sie szybciej niz inne...

:
Machu napisał/a:
Dobrze, że mam inaczej ;)
Co najwyzej jedne zegarki nudza mi sie szybciej niz inne...


To taki troszkę żart był. ;) Teraz mam aż trzy i wszystkimi jestem zachwycony. ;)
Nie można jednak wykluczyć, że stan ten nie będzie trwał wiecznie. :D

:
maciek napisał/a:
Co byś nie kupił, to i tak będziesz ostatecznie sfrustrowany. :D Bo najfajniejsze jest wyberanie i szukanie... a potem ten jeden jedyny przychodzi, a zaraz za nim pytanie, a po wuja mi był piąty/dziesiąty zegarek? A im droższy, tym boleśniejsza jest to chwila. :popcorn: :))


A ja tak nie mam, chociaż mam odrobinę więcej niż 3 :))

:
No, z czasem mi się tak zrobiło... hmmm Że wkurza mnie zbyt wiele zegarków. 3, może 4 to absolutny maks. Nienawidzę jak leżą, kompletnie nie nadaję się na kolekcjonera z wiadrami. :)

:
To tak jak ja mi tam dwa starczą, a nieraz tylko G noszę bo nie chce mi się zmieniać.

Ostatnio zmieniony przez satanic666 2020-03-26, 08:21, w całości zmieniany 1 raz
:
satanic666 napisał/a:
...a nie raz tylko G noszę...

hmmm nieraz, nieraz, nieraz ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
pifko pifko

:
maciek napisał/a:
No, z czasem mi się tak zrobiło... hmmm Że wkurza mnie zbyt wiele zegarków. 3, może 4 to absolutny maks. Nienawidzę jak leżą, kompletnie nie nadaję się na kolekcjonera z wiadrami. :)

Mam dokładnie tak samo.
pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
A we mnie ostatnio chyba chomik się obudził, nie chce mi się żadnego zegarka sprzedać hmmm

:
O Wojtek, może jednak coś tam masz w zanadrzu ;)

:
satanic666 napisał/a:
To tak jak ja mi tam dwa starczą, a nieraz tylko G noszę bo nie chce mi się zmieniać.


To po jakiego wuja wydawać piątkę na kolejny zegarek??? :facepalm: ;)

:
Dorian06 napisał/a:
maciek napisał/a:
No, z czasem mi się tak zrobiło... hmmm Że wkurza mnie zbyt wiele zegarków. 3, może 4 to absolutny maks. Nienawidzę jak leżą, kompletnie nie nadaję się na kolekcjonera z wiadrami. :)

Mam dokładnie tak samo.
pifko pifko pifko


Też tak mam zasadniczo, ale u mnie optymalnie jest 10-12 - jednak wole mieć wybór ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.