Tak ten jeden, jedyny...
Odpowiedz do tematu

:
H2o Kalmara albo Orcę sobie poskładaj, za ponad 1k Euro wyjdzie sporo opcji - albo używki szukaj.

:
Pontos zjada pozostałe bez popitki...
LLD to IMO zdecydowanie nie dla Ciebie.

Szukaj Pontosa - jeszcze chwilę temu można było kupić za dobrą cenę - ale przespałeś :P

:
Nie wiem jak różnica w wykonaniu, ale Pontos imo jeszcze bardziej nudny niż LLD :P

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
LLD jest za delikatny dla takiego Chłopa jak Satanic :)
To bardzo fajny zegarek. Ale nie każdemu pasuje ;)

:
Santino nie było środków, życie. Jak nie ten to inny.

[ Dodano: 2020-03-23, 20:22 ]
Machu H2O miałem i jakoś nie było chemii.

:
Santino, ja nie mówię, żeby brał LLD, ale żeby nie brał Pontosa bo się znudzi zanim przyjedzie :P

Ja bym się skłaniał w stronę Damasko

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
a to jest dobra cena? hmmm
https://kraff.pl/zegarki-maurice-lacroix/6536-maurice-lacroix-pontos-s-diver-pt6248-ss002-330.html?search_query=pontos+diver&results=4

Wziąłbym, gdyby nie to gówno, które się rozlało i nie wiadomo jakie żniwa zbierze (gospodarcze).

Ostatnio zmieniony przez Jarek 2020-03-23, 20:28, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam

Jarek
:
satanic666, życie, to życie - nie poradzisz ;)

Michał, Ty oglądałeś tego Pontosa? To mega fajny zegarek. Z niepojętych dla mnie względów pogardzany u nas.

:
Dla mnie z tych to tylko LLD.


A dla Ciebie to bez różnicy. I tak po tygodniu pójdzie dalej. Co za tym idzie mozesz brać kazdego z nich wg jakiegoś klucza. Do majówki oblecisz wszystkie. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
satanic666, ale Kalmara 1 nie miałeś chyba, a on jest dużo fajniejszy niz Orca wg mnie.

Oglądałeś zegarki Ralf Tech :?: Styl chyba Twój i używkę w budżecie trafisz ;)

:
Santino napisał/a:
...
oglądałeś tego Pontosa? To mega fajny zegarek. Z niepojętych dla mnie względów pogardzany u nas.

Jest dobry.
Z minusów to zapięcie bransolety i słabo świeci. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ja bym Pontosa brał w ciemno :idea: ... ale tylko dlatego, że Sinna już nie muszę :P

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Cytat:
zapięcie bransolety


Faktycznie, trochę mogłoby być lepiej pomyślane.

:
No Kalmara nie. Ralf Tech kiedyś patrzyłem ale nie aż tak dokładnie.
Z niewymienionych to kusi mnie jeszcze Seiko Tuna bo chociaż porządnie świeci, tylko nie wiem czy dam tyle za kwarca.

:
LLD fajny jest, nie gadajcie.
Mam i wcale nie myślę o sprzedaży a to już dużo znaczy jak u mnie ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.