Okazje cenowe - warte uwagi
Odpowiedz do tematu

:
widze, ze nie jestem sam - tez mam ten problem z glycinami. Niby fajne, ale jakos sie nigdy nie przemoglem zeby kupic.

beceen | ***** ***
:
Invicte że kup, będziesz mieć markę premium tej stajni cool

:
MV ma ładne i niedrogie zegarki. Oba trzy kupiłem od producenta. Nie przełamie się chyba na kupienie od polskiego dystrybutora... Podobnie miałem z P. Sobotą, ale na szczęście glisję już mi dawno przeszło. :)

Pozdrawiam

Jarek
:
beceen napisał/a:
widze, ze nie jestem sam - tez mam ten problem z glycinami. Niby fajne, ale jakos sie nigdy nie przemoglem zeby kupic.

Miałem Airmana z białą tarczą. Super zegar. Jak się trafi z niebieską w dobrej cenie to bez wahania wezmę.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Miałem Airmana z białą tarczą. Super zegar. Jak się trafi z niebieską w dobrej cenie to bez wahania wezmę.

Ale Ty to dostaniesz koleżeński rabat pewnie :złośliwiec:

Też długo nie byłem przekonany do Glicyne ;-)
Ale z Ashword wziąłem taniego Airman'iego - i jestem zadowolniony :D

:
Nie wiem jak z innymi modelami, ale jak szukałem Incursore to najtaniej nówki wychodziły z USA na ebayu (1/2 ceny w naszych sklepach), a używki na olx i allegro ;)

:
Machu napisał/a:
Nie wiem jak z innymi modelami, ale jak szukałem Incursore to najtaniej nówki wychodziły z USA na ebayu (1/2 ceny w naszych sklepach), a używki na olx i allegro ;)


Airmany z opłatami wychodzą trochę ponad 2 k więc cena ok. Mierzyłem z miesiąc temu w złotych tarasach wersję 44mm i 46 mm i 44 fajnie leży i trochę o nim myślałem tylko wolę masywniejsze zegarki i boję się, że by leżał w pudełku hmmm

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ale co mierzyłeś - Airmana czy Incursore hmmm

:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
No fajny, jak ktos lubi lotnicze klimaty :)

:
kornel91, na kizi taki leży za 2,3, nowy w foliach

Ostatnio zmieniony przez Michał 2020-03-01, 19:11, w całości zmieniany 2 razy
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
A ja się nie mogę do tego logo przyzwyczaić, chociaż w czarnuchu u Santino tak bardzo nie przeszkadza.

:
Michał napisał/a:
kornel91, na kizi taki leży za 2,3, nowy w foliach


Tylko 42 mm i nie wiem czy to puruist widziałem.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Machu napisał/a:
No fajny, jak ktos lubi lotnicze klimaty :)

No i nie koniecznie chce wiedzieć która godzina - biała tarcza i "srebrne" wskazówki to kiepski pomysł na czytelność zegarka, a tutaj jeszcze jest 24h :złośliwiec:

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito, przecież kornel91, ma chyba komórkę żeby godzinę sprawdzić hmmm ;) :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.