Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
ale tak w ogóle to wiez że zawęża Ci się wybór do takich zegarków które nie mają cyfr arabskich - trzeba być konsekwentnym :P

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Dowcip Ci się ostatnio wyostrzył :D
Tak się jednak składa, że preferuję arabskie cyfry na tarczach zegarków, rzymskich nie lubię.

:
Dobrze leży, trzeba rozpoczynać wyprzedaż...




:
Może i super, wykonanie całość itp., ale wybacz dla mnie to zegarek dla dziadka.

:
Taki trochę "złoty, a skromny" :D

:
Docelowo planuję bez złota. :)

:
Na pewno klasyk, na pewno kłalitnie pod każdym względem, ale nie moja bajka, może za jakieś 20 lat...

:
:facepalm:

Uroczyście przysięgam nic nie kupić na tej Twojej wyprzedaży, taka moja mała cegiełka do uratowania Cię przed tym Cartierem ;)

:
A ja myślę, że bardzo fajny dla Ciebie pifko

Panowie widzicie styl kolego machlo?

Nie moja bajka ale myślę, że będziesz zadowolony pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ja kojarzę kilka fajnych Seiko, każde 1000 razy lepsze od tego drogiego kartofla ;)

:
Seiko nuuuuuda, ja bym znalazł kilka(dziesiąt) microsowych odważników za ułamek ceny powyższego... ale to się ma podobać nie nam, tylko koledze machlo ;)

:
No tak, ja tylko mówiłem, jakie machlowe zegarki kojarzę, a nie że znam tylko markę Seiko ;)

:
No to zgoda, kolega nawet Seiko ma takie ciekawsze w sumie :)

:
satanic666 napisał/a:
Może i super, wykonanie całość itp., ale wybacz dla mnie to zegarek dla dziadka.

Wolę stwierdzenie "dla dojrzałego mężczyzny, świadomego swojej wartości" cool
A zegarek nosiłbym.

:
machlo,

Nie słuchaj melepetów. Jak się podoba i masz możliwości kupić, to bierz i się ciesz :) pifko

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.