Umierający eco-drive
Odpowiedz do tematu

:
Michał napisał/a:
To nie som tanie rzeczy

Za zepsuty dam 2 stówy i ogóry

:
Michał napisał/a:
Mam dwa ecodrive i oba "leżą" w tych samych warunkach. Mało tego - Havane noszę o wiele częściej i to własnie ona zdechła. Poczekam i zobaczę, trzeci dzień leży na parapecie - dzisiaj jest trochę słońca więc może odżyje.


Pewnie Michał jest tak, że aku siada, i nie trzyma wystarczającej energii. Więc jak nosisz, to się jakoś-tam naładuje, ale szybko gubi i skacze. hmmm

:
Santino napisał/a:
Michał napisał/a:
To nie som tanie rzeczy

Za zepsuty dam 2 stówy i ogóry


Nie ma takiej waluty :złośliwiec:

Niemniej - jeśli się nie reaktywuje to pozostają pytania numer dwa i trzy:

Kod:
Pytanie 2. Gdzie kupić nowe ogniwo?
Pytanie 3. Wymiana jest równie prosta jak w przypadku baterii w klasycznym kwarcu, czy jednak lepszy będzie serwis?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
Pytanie
3. Wymiana jest równie prosta jak w przypadku baterii w klasycznym kwarcu, czy jednak lepszy będzie serwis?


Youtube mowi, ze to banalna sprawa.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Michał,
Pkt. 2. - Zatoka, tam kupowałem, kosztowała ok. 100 zł.
Pkt. 3. - Skomplikowane nie jest, ale najprostsze też nie. Jednak bardziej skomplikowane niż zwykła bateria. Sam bym się nie brał...

:
E tam, no wreszcie jest 100 % ECO, a o to wszystkim w EU teraz chodzi ;)

:
najpierw poładuj pod lampa lub (najlepiej) na sloncu - o to ciezko o tej porze roku, ale moze znajdziesz.

Moj citek commando tez umarl i nawet bylem z nim w Eniro (serwis citizena) i tam gosc mi doradzil, zeby jednak ladowac długo i zobaczyc (inna sprawa, ze nie bardzo chcieli otwierac koperte monocoque).
Zegarek ladowalem pod lampą i na oknie - chyba z dwa tygodnie i ruszyl (dziala do tej pory).
Zima to nie jest dobry czas dla ecodrive'ow - swoje wsadzam za zaluzje na oknach, zeby sie ladowaly, jak tylko troche slonca jest ;)

beceen | ***** ***
:
Moje dwa Citki stoją na stoliku przy samym oknie balkonowym w nieużywanej sypialni na takich stojaczkach non-stop



Balkon ma jeszcze daszek przezroczysty i bezbarwny, ładują się powoli ale nigdy nie pada na nie bezpośrednio światło słoneczne. Można też sobie nakryć szkiełkiem żeby się nie kurzyły ale moje stoją bez pokrywek bo szybciej zakładać ;)
Żadnych problemów.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2020-01-13, 08:37, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.