Bernhardt SeaShark
Odpowiedz do tematu

:
bow napisał/a:
Jak dostane zgode od autora fot to wkleje pomaranczke z bialym bezelem.
Fajnie wyglada, nawet bardzo fajnie.

Autor - mow! Albo sam wklej...


Ciźby :mrgreen: o moje foty chodziło :roll: , wklejaj gdzie ja tam będę ich szukał.

Łukasz może jednego małego ostrzegacza, jak se sam dam to już perwersja będzie, plis :wink:

Edzia
Cel uświęca środki, he he he, udało się wyłudzić ostrzegacza :mrgreen: :razz: :wink:

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-11-10, 21:26, w całości zmieniany 1 raz
:
Coś podejrzanie łatwo Ci poszło. Chyba to korupcja jakaś... :-)

Blaz
[Usunięty]
:
Cel uświęca środki? :mrgreen:

:
A mnie nikt nie chce drugiego dać :cry:

:
Szpamuj do Kopernika i potem będziesz wnosił słuszne racje!!! :lol:




Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Tak jest!

Nie żebym się podlizywał, ale ten Benek mi się coraz bardziej podoba.

:
Benek jak najbardziej może Ci się podobać - pamiętaj jedynie, że nie pomarańczowy :lol:

I obiecane foty Benka z białym bezelem - made by Svedos:








Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Santino: bo wszystkie Benki to fajne chłopaki...choć mi powoli przychodzą myśli by mojego oddać jednak do ludzi.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
bow napisał/a:
Benek jak najbardziej może Ci się podobać - pamiętaj jedynie, że nie pomarańczowy :lol:

Spoko - jeśli już, to czerwony.

:
A to się da łatwo załatwić.
Negocjuj dobrą cenę z Pisarem (on ma czarnego), a następnie urabiaj jednego takiego hurtownika Nadszyszkownika, aby Ci swoja czerwoną tarczę udostępnił.

Dobra propozycja korupcyjna i już masz czerwonego - tak szybko w życiu z USA nie ściągniesz :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
pisar prawda li to, że chcesz się pozbyć?

:
Nie oddam czerwonej tarczy za żadne skarby, na wakacje czarny będzie ponownie czerwony.

:
I cały plan poszedł...

:
Nie czytasz uwaznie ;)
Za skarby nie odda - to i pasuje - masz wyrazna sugestie, ze propozycja korupcyjna ma isc w innym kierunku.

Tarcze mozna zawsze sciagnac od Freda. Mi pasuje, bialy wklad bezela bym se pozyskal :)

Pisar sie waha, urabiaj go na szybko...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Santino napisał/a:
pisar prawda li to, że chcesz się pozbyć?



Hmmmm czy chcę to jeszcze nie wiem ale waham się bo w sumie praktycznie go nie noszę i tylko leży...napisz na PW propozycję korupcyjną to pomyślę : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.